Büroseren Ofis Ve Büro Mobilyaları

Ofis Mobilya Seçeneklerimiz

Sitemize giriş yapan potansiyel ve devamlı müşterilerimiz ofis mobilyaları alanında detaylı bilgilere kataloglarımız aracılığıyla erişebilirler. Toplantı serimiz başlığına tıklayan müşterilerimiz toplantı salonları için gerekli olan tüm mobilyaların incelemelerini birebir ölçeklerde gerçekleştirebilirler. Toplantı masalarımız farklı markalarda ve farklı ihtiyaçlara yönelik cevap verecek oranda özel olarak dizayn edilmiş ve satışa çıkarılmıştır. Priz tavası olan masalarımız ile birlikte teknolojinin son harikalarını toplantı salonlarınıza taşıyabilirsiniz.

Alüminyum profillerden oluşmuş masalar ile birlikte bürotime ofis mobilyaları sizlere şık ve zarif olduğu kadar sağlam ve dayanıklı ürün kullanmanın tüm inceliklerini de yaşatmaktadır. Masa ayakları ayarlanabilir ölçülerde olup son teknoloji ürünü olan elektrostatik toz boya ile boyanmış masalarımız da mevcuttur. Şirketinizin marka değerini 0 oranında arttıran bir diğer toplantı masamızda ise bistro ayak ve kablo kanalı gibi ek kullanım araçları bulunmaktadır. Tabla profil ile üretilmiş olan bu özel toplantı masası ürünlerimizde aynı zamanda cam kapaklı elektrik kanalları da kullanım kolaylığını arttırmaktadır.

Güçlü görünmenizi prestijli bir şekilde sağlayacak olan ve kurumsal kimliğini dekoratif birer öne çıkışla attırma dinamiğine sahip olan ürünlerimizde yönetici masalarınızı da sitemiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Masa tablalarımız baştan aşağı doğal kaplama ile kaplı olup görenlerde natural beğeniler bırakmaktadır. En büyüğü yenilikleri size ve iş yerlerinize sunan firmamız yönetici masalarınızda değiştirilebilir 3 ön sistem de sunmaktadır. Bunlar tamamen tercihinize ve ihtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz ahşap, deri ve cam seçenekleridir. Deri olan kısımlar tamamen hakiki deriden oluşmaktadır.

Eğitim Mobilya Seçeneklerimiz

Laboratuvar mobilyalarımız bürotime eğitim mobilyaları kategorisinde yer alan cazip ürünlerimizin başında gelmektedir. Elektrik prizleri en ideal malzeme olan termoplazmik malzemeden üretilmiş elektronların fotoğraflarını ve detaylı ürün bilgilerini sitemiz içerisinden öğrenebilirsiniz. Sökülüp takılabilir özellikleri ile bürotime eğitim mobilyaları sizlere pratik ve kolay kullanım alternatifleri sunmaktadır. Tamamen demonte olan taşıyıcı sistemler ile eğitim mobilyalarımızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ek ürünler listemizde ecology ürünlerimiz de bulunmaktadır. Kablo tesisatları ve yatak rafları taşınabilir düzeydedir. İç mimarlarımızdan ücretsiz destek alarak ürünler hakkında daha detaylı bilgileri sitemiz üzerinden de alma imkanınız bulunmaktadır.

Otel Mobilya Seçeneklerimiz

Restoran ve otel gibi işletmelerde tercih edebileceğiniz bürotime otel mobilyaları ile şıklık ve prestij yarışında rakiplerinize farklar atabilirsiniz. Lobilerde kullanabileceğiniz yan sehpalar bürotime otel mobilyaları içerisinde göz dolduran ürünlerimizin başında gelmektedir. Tamamen ücretsiz olan mimarlık danışmanlığımız ile birlikte otel ve lobi alanında dekoratif zarifliği pekiştirme gücünü sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

70’lerin ve 80’lerin eski ama eskimemiş havasını en modern çizgilerde otel ve konferans odalarınızda yaşatmak için de otel mobilyası kataloglarımıza girerek tercihinizi fotoğraflara ve ürün bilgilerine bakarak yapabilirsiniz. Tamamen hakiki deri olan oturma grupları da otellerinizin lobi odalarında hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek kadar nitelikli ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde otel, lobi, konferans salonu ve toplantı odalarınız için ihtiyacınız olan tüm mobilyaları görsellerinden seçebilir ve sipariş verme sürecini başlatabilirsiniz.

Renkli seçeneklere sahip olan solo koltuklar da birbirinden orijinal ve kendine has desenleri ve tasarımları ile göz zevkinizi mimari bir estetik anlayış ile bütünlemeye kaldığı yerden devam ediyor. Detaylı bilgi için https://buroseren.com/tr/ofis-mobilyalari/1/Kategori adresini ziyaret edebilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.