Catherine Arley Sunshine Bronzer İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bir süre önce Catherine Arley markasından çok güzel bir kargo almıştım, size hemen ürünleri göstermek istiyorum. Bu ürünlerin içinden ilk olarak Sunshine Bronzer ürününü incelemek istedim;

catherine_arley

Sunshine Bronzer markanın en sevilen ürünlerinden biri;

bronzer-blog

Tonu oldukça güzel. Genelde bronzer renklerini çok turuncumsu bulurum ve bana gitmez. Ama bunun tonu gerçekten tam kararında. Cilde sıcaklık katıyor, yapay durmuyor. Yapısı da yumuşacık;

bronzer-onerisi

Bu arada bilmeyenler için bronzer nedir, neden kullanılır ondan bahsetmek istiyorum.

Bronzer yüzü ısıtmak, daha canlı, daha taze göstermek için kullanılır. Kışın bile hafif güneşten yanmış, sıcacık bir makyaj görünümü yakalayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinin hafif üzerine doğru, şakaklara, buruna ve çene bölgesine uygulalayabilirsiniz.

Ben bu görselde hem göz kapaklarıma hem de bahsettiğim diğer bölgelere uyguladım;

bronzer-nedir-nasil-uygulanir

Gördüğünüz gibi yüzüm daha boyutlu ve elmacık kemiğim daha belirgin görünüyor.Ben çok ama çok beğendim tonunu, buğday tenlere çok yakışır.

bronzer-nedir

İçinden böyle puf çıktı uygulamak için ama ben uygun bulmadım o yüzden açılı bir fırça ile uyguladım. Önemli olan iyice dağıtmak ve doğal durmasını sağlamak.

Buradan ürüne ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.