Chloe Susanna Bot Muadili

Merhabaa güzel ailem, uzun zamandır Chloe markasının Susanna isimli botunu kafama takmıştım ama malum Chloe oldukça yüksek fiyatlı bir marka. Hal böyle olunca uzun zamandır dilek listemde kala kalmıştı bu güzelim bot 🙁 Öyle bakıp bakıp iç geçiriyordum..

chloe-bot

Geçtiğimiz günlerde gezinirken tesadüfen Deichmann’a uğradım ve Chloe botun neredeyse aynısını buldum 😀 Tahmin edersiniz ki bu muhteşem bot benimle eve geldi!! 😀

chloe-susanna-bot

Yehuuu! Aşırı sevindim, çook daha uygun bir fiyata aldım, tam hayallerimdeki gibi, kombinlemek için sabırsızlanıyorum!

chloe-bot-blog

Oldukça rahat bir bot, bana azıcık büyük ama olsun 😀 Benim ayağım 35 numara, 35 numara ayakkabı bulmak ta neredeyse imkansız. Zaten boğazlı olduğundan sorun yaşamıyorum.

deichmann-bot

Eğer siz de bu tarz bohem ve farklı bir bot arayışındaysanız elinizi çabuk tutun, Deichmann mağazasına uğrayın çünkü birçok mağazada gelir gelmez bitmiş, umarım arayan herkes bulur 🙂

rugan-ayakkabi-bakimi-temizligi

Bu arada bu tarz ayakkabılar için bakım solüsyonu gerekiyormuş, boyamak üstündeki zımbaları kapatacağından bununla sileceğim.

bohem-sivri-burun-simbali-bot

 Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.