Çİçeklerden Papatya,İnsanlardan Sen..

Duygularıma açılan pencereden sana bakıyorum,seni seyrediyorum uzun uzun..Geleceğime bakıyorum,kirpiklerine ve güldüğünde yüzünde oluşan o ifadeye..Artık kimse olmasa da olur diyorum,sen varsın ya..Yarabantlarımı söküyorum büyük bir titizlikle,tekrar kanayan yaralarım oluyor,sen kanayan yaralarımdan öpüyorsun her defasında..Sen hep yüreğimden öpüyorsun beni..Duygularıma açılan pencereden bakıyoruz beraber,bir tutam huzur ve bolca kahve kokusuyla.. Tüylerim ürperiyor fısıltılarınla,kalbim ürperiyor kalbine dokundukça..

DSC_0008-tile

Sevdiğim herşeye dahilsin sen,çayımın şekerine,yağmurun kokusuna,gözlerimin gördüğü tüm güzelliklere.. Okuduğum romanın satırlarının arasına saklanıyorsun kimi zaman,dinlediğim müziklerin en güzel nakaratlarına gizleniyorsun,beynimin tüm kıvrımlarına gizleniyorsun.. En bilmek istediğim şey sensin..En bilmek istediğim şey içinden geçenler,düşüncelerin,aklına geldiğinde hangi şarkıları mırıldandığın..

DSC_0073

Ellerin olmasa yine severdim seni,gözlerin olmasa göz olurdum sana..Bazen korkuyorum duygularıma açılan pencereden..Bazen çok korkuyorum sensiz kalmaktan..Şimdi burada olsaydın kulağına bir şarkı mırıldanırdım, birkaç huzurlu kelime..Sonra belki sarılırdık nefes alamazcasına,gecenin bir vakti kuzey yıldızını arardık gökyüzünde, bir yıldız seçerdik kendimize,birbirine en yakın yıldızları seçerdik..

DSC_0006-tile

Sensiz melankolik ve acı dolu bir şarkıdan başka birşey değilim..Sen olunca yeşeren bir ağacım,köklerim bir şehirden başka şehre uzanacak kadar güçlü,boyum gökyüzünü delecek kadar uzun..

Nazende Sevdiğim..
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Kuzu..sen beni ağlatmaya ant mı içtin yahu..istemsiz gözümden 2 damla yaş süzülüverdi..ne güzel sevgin var senin,yüreğine sağlık..Allahım Asyanızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..Oda annesi gibi dünya güzeli bir kız olacak bence..Birde sonuna nazende sevgilimi koymuşsun,nasıl ağladım ya..

    • güzel yüreğin ve yorumun için çok teşekkür ederim canım benimm,Amin inşallah herşey gönlümüzce olsun,ağlama kıyamam ben sanaaa..

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.