Çiçekli Bluz ve Kot Şort Kombini

Merhaba güzel ailem! Yeni bir kombin önerisi yazısıyla geldim! Çiçek desenlerini seven kaç kişiyiz? Ben yaz mevsimi başta olmak üzere tüm mevsimler çiçek deseni giyebilirim 😀 Blogumun MODA kategorisinde ‘bugün ne giysem ‘diye kara kara düşünenlerin işine yarayacak biiir sürü kombin önerisi var! Çiçekli bluz ve kot şort kombini yazın vazgeçilmez kombinlerimden! Hadi şimdi görsellere;

Dolabımın enn en sevdiğim parçalarından biri olan bu çiçekli, hafif göbeği açık bluz Addax mağazasından, çok beğenerek almıştım 3 yıl önce. O kadar çok giydim ki bu bluzu, sıkılmadım ama hala 😀 Tiril tiril tam yazlık, kot şort, yüksek bel kotlar, kısacası herşeyle uyum sağlayan joker bir parça. Altında dantellerinin olması da ayrı bir şıklık katıyor bence,hem spor hem şık bir bluz;

Bu tarz çiçekli romantik elbiselerim ve bluzlerimle istisnasız altın rengi halka küpelerimi takıyorum, ve bolca kolye, birbirini tamamlıyorlar bence.

Çiçek Detaylı Bluz

Burada nemden ve sıcaktan saçlarım bağımsızlığını ilan etmiş, bayağı bir kabarmışlar 😀 Marmaris havası çok nemli, ama yine de aşığım!

Bu arada bluzun arka kısmında da kurdele yapıp bağlayabileceğiniz çok cici bir detay var, maalesef arkadan çektirmeyi unutmuşum. Bu arada fotoğrafçım nasıl? Buğra inanılmaz profosyonel çekimler yapıyor artık, bayağı uğraştık ama şu makinayı çözmek için birlikte, şimdilik iyi gidiyoruz bence 🙂

Şu güzel çiçekler ile veda edeyim o halde, öyle özledim ki yeşili, maviyi, sıcacık temiz havasını.. 2 yıldır tatilimizi, kaldığımız oteli, şehri merak ediyorsanız sizi Marmaris Tatiliyazıma alayım!

Eminim şehri merak edenler için faydalı bir yazı olur, en azından içiniz rahat bir şekilde gidersiniz Marmaris’e , gerçekten cennet gibi bir şehir, aşığıyım 🙂 Her yıl aynı heyecanla gidiyorum, benim için tatil kelimesinin karşılığı oldu, başka bir yere gidemez olduk, öyle büyüleyici bir şehir 😀 Hayatınızda göreceğiniz en temiz denize, en güzel doğaya sahip bir şehir, gerçekten ülkemiz cennet, daha binbir yer vardır eminim!

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.