Çiçekli Elbise / Hasır Çanta Kombini

Merhaba güzel ailem! Blogumun MODA kategorisine içerik üretmek en sevdiğim şey! Çünkü modayla iç içe olmayı, bir sürü farklı moda blogu takip etmeyi ve kendimce tarzımı yansıtarak kombinler yapmayı seviyorum.. En sevdiğim, içinde kendimi en mutlu hissettiğim parçalar ise düz, tek parça elbiseler! Nedendir bilinmez ama sanki kombinlenmeleri daha mı kolay? 😀 Tek parça elbise, ayakkabı, çanta, hop hazırsınız! ‘Üşengeç kızların kombin günlüğü’ adeta, ama elbiseler candır! İşte çiçekli mini elbise kombinim!

Bu şirin elbiseyi Tosave.com isimli yabancı bir site hediye olarak göndermişti, ŞU yazımda bahsetmiştim. Gerçekten bu yaz kurtarıcım oldu, üzerimden çıkarmadım desem yeridir! Akşam yemeği mi hop çıkar dolaptan, ney kahvaltı mı? Yine çıkar dolaptan! Günün her saati giyilebilecek bir havası yok mu sizce de?

Bu arada ayakkabılarım 35 numara, uzun zaman önce sanırım Derimod mağazasında bulmuştum, aşığım!

Bu güzel çiçekli elbiseyi eşimin annesinin, annemin hediyesi olan hasır çanta ile tamamladım. Üzerinde yaşanmışlık olan parçalara daha fazla değer verdiğimi beni takip edenler bilirler. Bu çanta da annemin taa nişanlılık döneminde kullandığı bir çantaymış, o yüzden daha da çok sevdim!

Çiçekli Elbise Kombini

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.