Çiçekli Siyah Tulum Kombinim

Merhaba güzellerim! Yeni bir kombin yazısıyla sizlerleyim. Blogumun MODA kategorisine sık sık günlük kıyafet tercihlerimi ekliyorum. Eğer siz de ‘bugün ne giysem’ diye düşünüyorsanız veya elinizdeki bazı parçaları kombinlemekte zorlanıyorsanız belki de Moda kategorimden ilham alabilirsiniz 🙂 Hem günlük tarzda hem de daha özel yerlere giderken kombinleyeceğiniz önerileri bulabilirsiniz. O zamaan hadi detaylara geçelim! Bakalım çok sevdiğim tulumumu siz de sevecek misiniz?

Çiçekli Tulum Kombini

En sevdiğim parçalardan biri olan bu tulum annemin hediyesiydi.  O kadar kurtarıcı bir parça ki tek başına kombini tamamlayabiliyor. Altına hem spor ayakkabılarımı, hem babetlerimi,, hem sandaletlerimi hem de topuklu ayakkabılarımı rahatlıkla giyebiliyorum. Her ortama uyum sağlayabiliyor.

Üst kısmı kruvaze geliyor. Omuzları daha geniş gösteren, üst bedeni daha orantılı ve zarif gösteren bir kesimi var. Kumaşı ise elasten sanırım. Fakat çok terletmiyor. Gönül isterdi pamuklu olsun ama bu tarz tulum ve elbiselerde genelde elasten kullanılıyor. Bu arada bu çiçekli tulum Addax mağazasından. Daha birçok deseni de vardı.

Belinde kuşağı da var. Yüksek belli olduğundan ve kuşağı olduğundan bacak boyunuzu da uzun gösteriyor. Ayrıca kuşağını kurdele yapıp bağlayınca çok hoş duruyor.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Blogumun MODA kategorisinde daha birçok kombin yazımı bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.