Cuccio 7 Second Reactive Top Coat / Oje Kurutucu Cila İncelemesi

Merhabaaa güzel ailem, yeni yılın ilk yazısı ile sizlerleyim 🙂 Kendime neredeyse koccamaan 1 haftalık tatil verdim, bu sürede bloguma yazı yazamamak beni biraz endişenedirse de işte yine buradayım! 😀 Bu yıl çokça yeni ürün, çokça yeni anı yazıları ile birlikte olacağız inşallah, o zamaan hadi hemen Cuccio markasına ait, 7 saniyede oje kurutucu etkili parlatıcı cilayı incelemeye başlayalım;

cuccio-oje-kurutucu

İlk kez bu kadar özenilmiş, ayrıca ambalajlanmış, hatta şık denilecek bir paketlemeye sahip oje kurutucu cila deniyorum. Bu cila başlıktan da anlayacağınız gibi ojelerin üzerine uygulanıyor. Ojeyi 7  saniye içinde kurutacağını iddia ediyor.

oje-kurutucu-cila

Eğer üst kat kullanmak size fazladan bir adım gibi geliyorsa, daha evvel hiç kullanmadıysanız eminim 1 kez kullandıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz. Bu üst kat;

  • Ojeyi çok hızlı kurutuyor, yapacağınız işi saniyeler sonra yapabilirsiniz, dışarı çıkabilirsiniz, beklemenize gerek yok, bu büyük rahatlık sağlıyor.
  • Ojenizin dayanıklılığını artırıyor. Binbir özenle sürdüğünüz ojeleriniz 1 günü bile atlatamadan uçlardan soyulmaya başlıyorsa üst kat kullanmalısınız, farkı göreceksiniz. Ojeniz günlerce bozulmadan tırnağınızda kalacak.
  • Ojelerin parlaklığını arttırıyor, rengini daha canlı gösteriyor. Hani o ünlü oje sayfalarında modellerin tırnakları ayna gibi parlar, jel gibi görünür ya, siz neden ojenizin öyle parlamadığına anlam veremezsiniz. Hıh işte olay yine bu üst katlarda 😀 Tırnağı jel gibi kapladığından oje daha canlı ve pasparlak görünüyor.

cuccio-cila

Cuccio markasının ürünlerini ve tabii bu oje kurutucu etkili cilayı www.cuccioturkey.com adresinden satın alabilirsiniz. Ben çok ama çok memnun kaldım bu üst kattan, kesinlikle tavsiye ederim canlar. Etkisi de bu şekilde;

cuccio-toap-coat

Eğer bloguma ilk kez geliyorsanız oje, tırnak bakımı hakkında aklınıza gelecek herşey için TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.