Cuccio Pompeii it Forward Oje

Merhabaa güzel ailem, bugün kırmızı-bordo oje severleri çook mutlu edecek bir oje ile sizlerleyim. Ojemiz Cuccio markasına ait Pompeii it Forward rengi;

cuccio-pompeii-it-forward

Ojemiz tam bir vişne çürüğü-bordo arası harika bir kırmızı rengi. Hani kimi kırmızı ojeler elleri daha koyu gösterir ve size yakışmadığını düşünürüsünüz. İşte bu oje tam tersi, O kadar güzel bir tonu var ki hem esmere hem sarışına hem de kumral tenlere çok yakışacağını düşünüyorum.

cuccio-kirmizi-oje

Cuccio ojeler çok opak ve tek katta rengini belli ediyor. Ayrıca 2. katta da tam rengini veriyor ve daha derin duruyor renkleri. Fırça izi kalmıyor, koay sürülüyor ve çabuk kuruyorlar, ben yapılarını çok beğeniyorum.

cuccio-bordo-oje

Eğer ten renginize uyacak ve elleri bakımlı gösterecek bir kırmızı tonu arıyorsanız mutlaka bu renge bakın. Çünkü gördüğünüz gibi elleri çok hoş gösteriyor. Kırmızı ojeyi özellikle kış aylarına çok yakıştııyorumç

bordo-oje-onerileri-blog

cuccio

Cuccio ojeleri kendi sitesinden BURAYA tıklayarak alabilirsiniz.

kirmizi-oje-onerileri-blog

Eğer bloguma ilk kez geliyorsanız oje, tırnak bakımı hakkında aklınıza gelecek herşey için TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.