Dahab Lumirere Hazel Lens / Hareli Renkli Lens

Merhaba güzel ailem! Söz verdiğim gibi yepyeni lens incelemelerinden biri ile geldim yine bugün! Blogumda biririnden farklı markalara ait lensleri Arma Optik sponsorluğunda sizlerle paylaşıyorum. Bugüne kadar bal renginden yeşile, mavide, gri tonlarına varana kadar 10’a yakın farklı renk inceledim! Görmek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz. Bugün çok gösterişli, fazlasıyla kendini belli eden ve adeta ‘ben buradayım’ diye bağıran, ateş eden bir lens önerisi ile geldim! Sonuçta herkes belli olmayan, kendi göz rengi gibi duran lensleri tercih etmeyebiliyor. Dahab Lumirere Hazel lens kendini oldukça belli eden, canlı ve farklı bir tona sahip;

Dahab Lumirere Hazel

Bu lens için mavi diyemedim, kahve hareli, iç kısmı daha koyu.. Çok özel bir renk, çok farklı! Hiç mavimsi bir lensin çikolata kahvesi hare ile donatıldığına şahit olmamıştım.. Çok büyülü ve özel bir lens.. Herkeste aynı lensleri görmekten sıkılanlar için üretilmiş sanki 😀 Bu lens kimsede yoktur emin olun, böylesine değişik bir hare çok az lenste gördüm çünkü.

Dahab Hazel Lens

Lensler kargoda zarar görür mü diye soranlar için bu şekilde vakumlu ve açması bile aşırı zor paketleme ile geliyorlar. Açarken parmaklarım acıyor yani siz düşünün..

Gün ışığında çekmeye özen gösterdim en doğru rengi yansıtmak için. Lens çekmek cidden zor iş, doğru ışığı bulamazsanız renk farklı çıkabiliyor ve yanlış yönlendirebilirsiniz herkesi.. Bu yüzden bazen 3, 4 farklı ışıkta çekiyorum hatta beğenmediğimde, rengi iyi yansıtamadığımı düşündüğümde siliyorum görselleri, yayınlamaktan vazgeçiyorum.

Şu lensin işlemelerine bakın, saki dantel gibi işlenmiş 😀 Hareleri, noktacıkları.. Takınca mavi  durması ise ayrı şok yaşatıyor.. Hala lenslerin kabında göründüğünden bambaşka durmasına alışamadım 😀 Gri duruyor mesela takıyorsunuz buz mavisi.. 😀

Bence her göz renginde, ten renginde hatta farklı saç renklerinde bile değişkenlik gösterecek özel bir lens. Eğer ilk kez lens alacaksanız belki daha klasik renklere yönelebilirsiniz, ama zaten lens kullanan hatta farklı lenslere sahip biriyseniz o zaman deneyebilirsiniz. Farklı bir renk dediğim gibi, koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Blogumda birbirinden güzel farklı lens renkleri inceledim. Her biri farklı markalara ait farklı renkler. Okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Eğer lens nasıl takılır, çıkartılır, bakımı nasıl yapılır gibi konularda bilginiz yok ise ŞU yazımdan okuyabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!

 




BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.