Doğal Taşlı Kolye Seti / Tekbitane

Merhaba güzel aileem, bugün instagramın en orijinal takılarını satan Tekbitane sayfasının hediye ettiği muhteşem takılardan bahsedeceğim sizlere. Tekbitane sayfası orijinal tarza sahip kızların kesinlikle bayılacağı, kaliteli takılar üreten bir sayfa. Bana gönderdikleri bu seti sayfaya yüklediklerinde gözlerimden kalpler çıkmıştı,çünkü tam anlamıyla aşık olduğum bir setti. Farklı parçaları o kadar güzel bir araya getirmişler ve kombinlemişler ki, bayıldım!

tekbitane-taki

Bu set 4 parçadan oluşuyor. Uzun kolyeyi kadraja alamadım ama birazdan ayrıca göstereceğim. İlk olarak taşlı, choker tarzı kolyeyi taktım. Taşları o kadar güzel parlıyor ki, gümüş renginde pasparlak, değişik kesimli taşlar ile yapmışlar. Gece kıyafetleri ile bile muhteşem uyum sağlıyor. Aşırı, aşırı sevdim gümüş rengi parlak choker kolyeyi!

Diğer 2 kolye yuvarlak pul şeklinde. Bu tarz kolyeler de bu yıl geri canlanacak ve çok moda olacak. Ben bu pul kolyelerin tekine eşimin ismini yazdıracağım, diğerine ise inşallah çocuklarımın ismini yazdıracağım.Size de fikir olsun, takılarınızı özelleştirebilirsiniz bu şekilde 🙂

yuvarlak-pul-kolye

Zincirler çok kaliteli, su gibi akıyor, çok parlak ve şık duruyorlar. Kadraja sığdıramadığım ama bu setin asıl yıldızı doğal ametist taşlı uca sahip uzun kolye;

ametist-kolye

Tam olarak beni anlatan, kesimine, minimal oluşuna, rengine aşık olduğum bir kolye. Özellikle boğazlı kazaklar veya yazlık bohem elbiseler ile harika oluyor. Kurtarıcı bir parça çünkü her renge, her kombine gidiyor.

tekbitane-sayfasi

Eğer farklı ve iddialı bir tarzınız varsa mutlaka Tekbitane sayfasına göz atın. Ya da benim gibi daha minimal ve sade takılar seviyorsanız yine kendinize göre parçalar bulabilirsiniz. Sayfanın kalitesi ve ilgisi muazzam, ayrıca modelleri de pek güzel ^^ Fotoğraf kaliteleri güzel olduğu için ne görüyorsanız o geliyor elinize, herkeste olmayan farklı takılar için harika bir sayfa.

parlak-tasli-choker

Ben bazen böyle 3 lü de kullanıyorum kolye setini. Veya sadece gümüş rengi parlak chokerı tek başına kullandığım da oluyor. Yani farklı kombinler de yapabilirsiniz canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.