Doğum Günü Sürprizleri İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Doğum Günü Sürprizleri İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Doğum günlerimizde pastaya mum yakıp dilek tutarak üfleme kültürünün, binlerce yıl öncesine kadar dayandığını biliyor muydunuz? Üstelik antik çağın insanları bunu, Ay Tanrıçalarına dileklerini ulaştırmak adına her ay gerçekleştiriyordu. Ancak bu durum, son yüzyıllarda kendi yaş günlerimizde gerçekleştirdiğimiz bir eğlenceye dönüştü. Hayatımızın çoğu, belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirmek adına çabalamakla geçer. Hafta sonu gezebilmek, akşam dışarı çıkarken parayı hesap etmemek, hayalimizdeki aracın taksitlerini ödemek, okuldan başarılı bir şekilde mezun olmak, bir kaç çocuk yapıp büyütmek. Bu listede hepimizin payına farklı amaç ve uğraşlar düşse de tek bir ortak paydada buluşuyoruz ki o da: tüm bunların bize mutluluk vereceğini düşünerek planladığımız süreç, plansız gelişen sıra dışı süreçlerden daha çok mutlu etmiyor. Bizler de o planların arasında yer edinebilsin diye doğum günü gibi günleri araya koyuyor plansız mutluluklar yaşıyor ve yaşatıyoruz. Sevdiklerinize alışılmadık anlar yaşatabilecek doğum günü sürprizleri için bodo’dan randevunuzu alın!

Doğum günü sürprizi neler olabilir?

Hani bazen büyük bir çılgınlık yapıp, tekdüze ilerleyen günlerinize renk katmak istersiniz. Sıradanlıktan o kadar sıkılmışsınızdır ki her şeyin yolunda gidiyor olması sizin için yeterli değildir. Doğum gününüz yakın zamanlarda ise şanslısınız! Belki yakınlarınız size harika bodo paketleri getirir! bodo.com online bir hediye mağazası olup tahminlerin dışında, oldukça özel bir hediye hizmeti sunar müşterilerine. Bizler için deneyim olabilecek pek çok eğlence ve heyecanı sevdiklerimize hediye edebilmemizi sağlar. Örneğin kız arkadaşınızın doğum gününe nasıl bir sürpriz yapacağınızı düşünürken bodo’yu keşfederseniz, burada o güne dair ne gibi planlar yapabileceğinizden, ne gibi hediyelerin ona hitap edeceğine kadar her şeyi halletmiş olursunuz. Dilerseniz ‘’Geleneksel Thai Masajı’’ deneyimini hediye olarak, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ deneyimini ise günü geçirecek bir sürpriz olarak değerlendirirsiniz. Dilerseniz yalnızca birini hediye eder, diğerini başka zamana bırakırsınız. Ancak en önemlisi, mağaza mağaza dolaşıp renk ve beden gibi şeylerle uğraşmadan onun ilgi duyduğunu bildiğiniz herhangi bir alandan kolayca büyük heyecan yaratan hediyeler bulabilecek olmanız.

Doğum günü sürprizi neler alınır?

Kalbinizi çalan yabancıya, canınızı verebileceğiniz kardeşlerinize, sesini duymadan gün geçirmediğiniz evlatlarınıza, neşe kaynağınız dostlarınıza bodo ile hayallerin küçük bir hediyeyle nasıl gerçeğe dönüşebileceğini gösterebilirsiniz https://bodo.com/tr/hediyeler/dogum-gunu/. ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’ ile ruhları özgür bırakın. ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’ ile eşinizin varlığının ne denli değerli olduğunu yansıtın. ‘’Arkadaş Grubu için Sinema Keyfi’’ hediyesini, yakın arkadaşınıza en sevdiği filmle birlikte verin. Korkmaktan keyif alanlara en unutulmaz yaş günü hediyesini ‘’Korku Evi Oyunu’’ ile sunun. ‘’İki Kişi için Ege Denizi’nde Deneme Dalışı’’, kardeşinizin en büyük hayalini gerçekleştirsin. ‘’Balık Yemekleri Yapım Dersi’’ işini iyi yapmak isteyenlere destek olsun. bodo ile herkes aklından geçeni elinde bulsun.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.