Dünyaca Ünlü Marka Cuccio Artık Türkiye’de!

Yurt dışında oldukça popüler bir marka olan Cuccio profosyonel ürün skalası ile artık Türkiye’de! Spa ürünlerinden tırnak bakım ürünlerine, ayak bakımından oje çeşitlerine kadar bünyesinde biir sürü farklı ürün bulunduran bu popüler marka bugün mercek altında olacak 🙂

İlk olarak dilerseniz CTK kozmetikten ve markadan biraz bahsedelim;

Daha çok, metropollerde yaşayan, eğitimli, bilinçli, çalışan, sosyalleşen günümüz insanının en büyük tutkularından biri, daha güzel ve bakımlı görünebilmektir. Dolayısıyla, kişisel bakım ürünlerine yönelik artan büyük bir talep mevcuttur. Ülkemizde, kozmetik sektörü, son yıllarda, ekonomik krizlerden bağımsız, her yıl, en az %10’un üzerinde büyüme göstermesine rağmen, ortalama kişi başına kişisel bakım ürünleri harcaması bakımından, Avrupa ülkelerine kıyasla, dörtte bir oranında geri kalmış durumdadır. Bu ihtiyaca, bir nebze de olsa deva olabilmek amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, 2012 yılından beri kurumsal yönetim ilkelerine bağlı olarak, kozmetik sektöründe faaliyette bulunmaktadır.

CTK Kozmetik, 2015 yılında misyonunu, küresel ölçekte girişimci bir firma olmak ve vizyonunu da istihdama, eğitime, kalifiye insan gücüne katkıda bulunarak, Türk tüketicisine insan sağlığına uygun, doğal çevreye zarar vermeyen, en kaliteli ürünleri, en rekabetçi fiyatlarla sunmak şeklinde yenileyerek bir dünya markası olan “Star Nail International”i Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır.

Ben takip ettiğim bloglarda sık sık Cuccio markasının ürünlerini görüyor ve iç geçiriyordum.. Çünkü hem kaliteli hem de profosyonel ürünlere nispeten uygun fiyatlara sahip olmak gerçekten çok zor.. Cuccio markası bu konuda oldukça ulaşılabilir bir segmentte bana göre.

Dilerseniz hemen markanın elimde bulunan bazı ürünlerine göz atalım 🙂

cuccio-markasi

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki iletişim halinde olduğum beyefendi markanın geçmişini, ürün yelpazesini çok güzel anlattı bana. Oldukça kibar ve nazik bir biriydi ayrıca, buradan markanın temsilcileri ve arka planda çalışanları hakkında büyük bir ön bilgi edinmiştim zaten, gerçekten niş bir marka.

Ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğundan bahsetmiştim zaten yukarıda size, ama dilerseniz Buraya tıklayarak tüm ürünleri, fiyatları ve vaatlerini de görebilirsiniz.

Benim için seçmiş oldukları ürünler tam da ilgi alanıma giriyor, çok sevindim! Evet ojeler.. mükemmel renklerde ojeler..! Tırnak ve el bakım ürünleri..

cuccio-oje

Bu şekilde özel setler halinde satılan 2’li gruplu ojeler çok dikkatimi çekiyordu, ister bir arada ister tek başına kullanım için harika renkler. Hepsinin tırnağımda duruşları detaylı şekilde gelecek, beklemede kalın 🙂 Ayrıca tırnak süslemeleri yapmak için de ideal tonlar, çok heyecanlıyım! 😀

cuccio-oje-renkleri

Site de setler halinde de ojeler satın alabilirsiniz bu şekilde 🙂 Bu set tam bir kış seti. Koyu bir şarap kırmızısı ve siyahtan oluşuyor, kurtarıcı renkler!

cuccio-bakim-urunleri

Ojelerin dışında çok güzel, mis kokulu 2 spa bakım kremi çıktı kargomdan;

cuccio-krem

Enn popüler ürünlerinden olan 7 saniyede oje kurutan, elmas parlaklığında top coat yani üst katta merak ettiklerimdendi;

cuccio-top-coat

Ününü çok duyduğum ve ünlü bloggerlar tarafından öve öve bitirilemeyen tırnak bakım seti de kargomdan çıkanlar arasındaydı;

cucci-tirnak-bakim-seti

Tırnak güçlendirici,uzatıcı, sertleştirici bir cila ve bir de lip balm şeklinde tırnak ve tırnak eti bakım balmı çıktı. Ürünleri henüz yeni deneyimlemeye başladım, yakında çook detaylı inceleriz hepsini canlar, ama şunu söyleyebilirim ki bu 2 li evlenme sürecinde ihmal ettiğim tırnaklarımı kendine getirdi şimdiden.

cuccio-turkiye

Ben şimdi çılgınlar gibi Cuccio katalogunu karıştırıyorum! Bunlar nedir? Şeker gibi renkler.. İsimlerinin orijinalliği, setlerin güzelliği.. Ahh gerçekten içim açıldı!

cuccio-markasi-kullananlar

Ben şimdi aşk yaşadığım muhteşemsi oje ile renklendiriyorum tırnaklarımı 🙂 Rengi ve yakından çekilmiş görselleri pek yakında buralarda olur, siz en iyisi mi takipte kalın 🙂

cuccio

Cuccio ailesine cömert paketleri için çok teşekkür ederim, odamda koydum hepsini bir köşeye bakıp bakıp mutlu oluyorum 🙂 Ürünleri markasının kendi sitesinden ‘CuccioTurkey’ ve N11.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.