El Yapımı Beton Saksılar / Crafthingdesign

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır blogumun DEKORASYON kategorisine yeni yazı eklemiyordum! Bugün sizlerin de çok ilgisini çekeceğine inandığım, evimin yeni minnoşları, el yapımı, el emeği beton saksılarımı sizinle paylaşmak istedim. Beni biraz olsun tanıdıysanız gerek giyimimde gerek ev dekorunda biricik, özel olan, el emeği olan şeylere önem verdiğimi biliyorsunuzdur. İnstagram Crafthingdesign sayfasından hediye gelen beton saksılarım evimin ruhuna cuk oturdu sanki! Eğer sıradan olmayan bir hediye almak, sevdiklerinizi mutlu etmek veya evinize renk katmak istiyorsanız buyrun benim seçimlerime, size ilham olsun;

El Yapımı Ebru Desenli Beton Saksılar

YUME beton saksı olarak geçen bu zarif saksının farklı renkleri de mevcut, Bendeki turkuaz tonlarda olanı. Kalınca bir beton saksı, rahatlıkla bitkilerinizi dikebilirsiniz. Ayrıca makyaj malzemelerinizi koymak için, kalemlik gibi kullararak değerlendirebilirsiniz. Kısacası aklınıza ne geliyorsa öyle kullanabilirsiniz. Hatta banyolara bile çok şık olur!

Bu da alt kısmı daha renkli olan bir YUME saksı. Her 2 saksıyı da birbirinden farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Ben şahsen sürekli karar değiştirip duruyorum 😀

Bkz : Makyaj masamda düzenleyici olarak bile kullandım! Çok amaçlı değiller mi? Üstelik eminim arkadaşlarınız ev ziyaretinde mutlaka farklı bulup ‘nereden aldın’ sorusunu soracaklar, çünkü her yerde satılan, herkesin evinde olan parçalar değiller.

SHIN’YÜ yani ‘En İyi Dost’ ismini verdikleri bu tasarım ise hala kıyıp kullanamadıklarımdan. Çok zarif, özel ve farklı görünüyor. Sanırım çalışma odasında daha hoş görünecek.

Umarım keyifle okumuş ve ilham almışsınızdır 🙂

Evimiz ile ilgili diğer dekorasyon ve kendin yap fikirleri için DEKORASYON kategorime buyurun 🙂

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.