El Yapımı Tasarım Küpe / Atolyemio

Merhabaa güzel ailem,bugün el emeği, aynısından binlerce olmayan, kişiye özel takılar üreten bir markadan bahsedeceğim sizlere. Atolyemio yetenekli kadın dostlarımın farklı bakış açısıyla ortaya çıkmış bir marka. Bu tarz markalar ile işbirliği içinde olmak beni inanılmaz mutlu ediyor, çünkü seri üretimin ,popüler kültürün, tüketim çılgınlığının ayyuka ulaştığı son dönemlerde bu tarz girişimler bana biraz olsun nefes alma fırsatı sunuyor..

el-yapimi-kupe

Bu güzel küpeler sevgili Atolyemio sayfasına ait.. Lacivert ve turuncunun uyumu ile birleşen tahta boncuk detayı bana tam anlamıyla Buğra ile Kıbrıs tatilimizi anımsattı.. Hafif bir marina havası, sandalet terlikler, deniz kokusu..

el-yapimi-takilar

Birilerinin hala sizin için seri üretim olmayan, herkesin elinde,kolunda,bileğinde,kulağında göremeyeceğiniz, tamamen ‘size özel’ takılar üretiyor olması fikri bile çok hoş bence..

atolyemio

Muazzam el işçiliği zarif bir bakış açısı ile birleşince ortaya böyle hoş bir küpe çıkmış. Ama ben seçerken çok zorlandım, farklı renklere ve şekillere sahip daha bir sürü küpe, bileklik ve kolye modeli de vardı. İncelemek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

el-yapimi-makrome-taki

Özellikle yaz aylarına, kot kombinlere, beyaz tişört ve bohem tarza çok yakışacağını düşündüğüm bu takı daima benimle olacak 🙂

makrome-taki

Atolyemio ‘ya yeteneklerini ve emeklerini benimle paylaştıkları için çok teşekkür ederim. Siz de alışveriş yaparsanız benim selamımı iletmeyi de unutmayın 🙂

orgu-taki

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.