Elma Kök Hücreli Kolajen Biyoselüloz Maske / Timeless Truth

Merhabaa güzel ailem, bugün uygulaması çok pratik, etkisini anında görebileceğiniz bir kağıt maske inceleyeceğiz birlikte. Timeless Truth maskeleri duydunuz mu hiç bilmiyorum ama gerçekten her cilt tipine, her soruna yönelik serum, maskeleri bulunuyor. Sitelerine girerek bilgi edinebilirsiniz. Ben bugün elma kök hücreli, kolajen destekli biyoselüloz maskeyi inceleyeceğim;

timeless-truth-maske

Maskemiz böyle şirin bir ambalajın içinde bulunuyor. Kağıt şeklinde bir maske. Yani içinden yüz şekline göre kesilmiş bir kağıt çıkıyor, zaten aşağıda uygulanmış halini de göreceksiniz. Bu kağıt maskeye cilt için faydalı içerikler emdirilmiş bulunuyor, yani ıslak şekilde çıkıyor içinden. Siz krem gibi sürmüyorsunuz, sadece kağıt maskeyi yüzünüze yapıştırıp güzelce uzanıyorsunuz, keyfinize bakıyorsunuz 🙂 Tıpkı spa salonlarındaki gibi. İsterseniz önce neler varmış bu maskenin içinde, ne vaatleri varmış onlara göz atalım ardından uygulamasına geçelim;

ttmask-kagit-maske

İsviçre elmasından elde edilen elma kök hücrelerine ek olarak maskede kolajen de bulunuyor. Kolajen bildiğiniz gibi cilde elastikiyetini, ışıltısını, gençliğini geri kazandıran çok önemli bir içerik. Hatta yaşlanma karşıtı kremlerin ilk içeriğinde genelde kolajen bulunur.

lma Kök Hücre (PCT Malus Domestica): Hücreleri besler, hasarlı yıpranmış dokuların iyileşmesine yardımcı olur, UV zararına karşı cilt kök hücrelerine koruma sağlar.

Kolajen: Çizgi ve kırışıklıkların doldurulmasına yardımcı olur, cildinize pürüzsüzlük ve doğal bir ışıltı kazandırır.

Hyalüronik Asit: Cilt dokularının metabolik ihtiyaçlarının giderilmesine ve belirgin çizgilerin doldurulmasına yardımcı olur.

Biyo Marin Elastin: Cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırır.

Sodium Alginate: Deniz bitkilerinden elde edilir. Uzun süreli nemlendirme sağlayan bir etken maddedir, cilde güçlü bir canlanma etkisi yapar.

kagit-nem-maskesi-kullananlar

Uygulama önerileri ise;

  • Temiz ve makyajdan arındırılmış bir cilde uygulanmalı
  • Ambalajı açtıktan sonra içerisindeki kağıt maskenin 2 yüzeyinde bulunan (bez tarzı) koruyucu tabakalar çıkartılmalı,
  • Yüzünüze göre kesilmiş maskeyi hafif masaj yaparak iyice yapıştırıyorsunuz, zaten yumuşak silikonumsu bir yapısı olduğundan hemen yüzünüze, yüz hatlarınıza uyum sağlıyor.

Bu çıkarttığım tabakalardan biri, 2 tarafında da bu koruyucu tabaka var, bunları çıkarttıktan sonra yüzümüze uyguluyoruz;

kagit-maske-kullananlar

Yukarıdaki adımlardan sonra sıra geldi maskemizi uygulamaya, çok ıslak bir maske olduğundan yatarak uygulamanızı öneririm, ayakta durunca yüzden kayıyor yavaş yavaş, bu yüzden ben çok zor çektim, en güzeli uzanıp yarım saat güzelce keyif yapmak;

elmalı-maske

Gördüğünüz gibi bayağı ıslak ve yapışkan, yatarak uygularsanız iyi olur, ben zor çektim görseli 🙂

Maskenin gözlemlediğim sonuçları ise;

  • Kesinlikle çok güzel nem verdi, dudak, burun kenarımdaki kuruluklar yok oldu, cildim neme doydu,
  • Cildim çok parladı, aydınlatıcı sürmüşüm gibi oldu,
  • Maske 1 kere kullanılabiliyormuş, kalanını yıkamadım, boynuma, dekolte bölgesine güzelce yedirdim,
  • Yumuşak bir cilt bıraktı, beğendim
  • Kokusu ağır değil, hafif, elma gibi

kagit-nem-maskesi

Eğer almak isterseniz online olarak BURAYA tıklayarak sitelerine bakabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.