ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ SAÇ KREMİ İNCELEMESİ

DSC_0003

Aslında saç kremi,şampuan gibi ürünlerin incelemelerini pek bloguma koymuyorum,bunun sebebi ‘aaa harika’ diyeceğim bir şampuana henüz rastlamamış olmam. Sürekli şampuanını değiştiren biriyim ama bu saç kremini özellikle paylaşmak istedim çünkü bu zamana kadar kullandığım en iyi saç kremi kendisi;

DSC_0002

Vaatleri her saç kreminde olduğu gibi;

  • kolay tarama,
  • saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırma.

Peki ben bu kremi neden sevdim? Öncelikle bu saç kreminin yapısı çok yoğun, diğer saç kremleri gibi sıvı ve akışkan değil. Tam anlamıyla saç maskesi-saç kremi arasında güzel bir yerde benim için. Eğer saç kremleri size yetmiyor ve saçınıza yeterince nem,yumuşaklık kazandırmıyor ve saçınızdan çabucak akıp gidiyorsa bu kreme mutlaka bakın derim. Kokusu ise günlerce saçta kalan cinsten, Elseve’in mucizevi yağ serisini kullandıysanız o serinin devamı niteliğinde bir ürün zaten. Ben mucizevi saç bakım yağını ve yüz bakım yağını da severek kullanıyorum.

DSC_0001

Haftada 1 saç maskesi yapıyordum ama bu kremi kullanmaya başladıktan sonra saç maskelerine olan ihtiyacım neredeyse bitti. Kıvamı yoğun olduğundan saçıma daha iyi tutunuyor ve duşta saçımda 5 dakika kadar bekletip duruluyorum. Şimdi gelelim bu kadar övdüğüm saç kreminin en büyük handikapına; iyi durulanmadığında saçı ağırlaştırabiliyor. Ve her saç kreminde olduğu gibi bu kremide saçlarınızın boy ve uçlarına uygulamalısınız, diplere değidirirseniz bayağı yağlandıracaktır saçlarınızı. Kimi bloglarda saçlarının ağırlaşıp çabuk yağlandığını yazanlar olmuş ama bende böyle birşey olmadı,iyi durularsanız bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Özetle saç kremi-saç maskesi arasında olan bu ürünü bayağı beğendim ve sizinle de paylaşmak istedim. Eğer markette rast gelirseniz bir şans verin derim. Saç uçlarımdaki kuruluğa ve sertliğe bayağı iyi geliyor bu ürün. Bitince tekrar alacağım. Fiyatı 6-7 tl arasında olması lazım,ama indirimle de almış olabilirim tam hatırlamıyorum. Unutmadan çok ince telli ve az saçlar bence bu kremi sevmezler. Ama eğer benim gibi uzun ve gür saçlarınız varsa ekstra saçlarınız kalın telliyse bu kremi siz de seveceksiniz. Şimdilik hoşçakalıııın!

Saç bakımı hakkında daha fazla ürün incelemelerim ve tavsiyelerim için Tık

Cilt bakımı hakkında ürün incelemelerim için Tık
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.