English Home Jasmine Body Mist

Merhaba güzel ailem! Bugün English Home Jasmine Body Mist yani yaseminli vücut spreyini inceleyeceğiz. Bildiğiniz gibi bahar ve yaz aylarında bazen parfüm kullanmak oldukça ağır oluyor. Hal böyle olunca devreye parfümlere göre nispeten daha hafif vücut spreyleri giriyor. Yasemin kokusu zaten benim çok sevdiğim bir kokudur. English home yasemin kokusunu bu vücut spreyinde çok iyi yansıtmış, hafif ve temiz bir koku;

Sprey formda, büyük bir ambalaja sahip. Bu yüzden bence çantada taşımaya uygun değil. Yani yanınızda taşımak için fazla büyük bence. Gün içinde tazelemek için bu dezavantaj kötü bence. Küçük boyu yok bildiğim kadarıyla.

English Home Vücut Spreyi

Eğer yazlık, hafif ve gün boyu size ağır gelmeyecek, hafif, çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız yasemin kokusuna bakabilirsiniz. Tabii başka birçok koku seçeneği de var, onlara da şans verebilirsiniz. Ben en çok yasemini beğenmiştim 🙂

Kalıcılık olarak çok uzun süre kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim maalesef. Ama hafif bir koku aradığımda elimin gittiği bir vücut spreyi oldu.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.