Enza Home Tv Ünitesi Modelleri: Salonun Yeni Gözdesi

Enza Home Tv Ünitesi Modelleri: Salonun Yeni Gözdesi

Enza Home’un göz alıcı TV ünitesi modelleri yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. İhtiyacınız olan tüm fonksiyonel detaylar Enza’nın birbirinden şık tasarımlarında mevcut. Salon, oturma odası, yatak odası, çalışma odası veya ofisinizde kullanabileceğiniz TV ünitesi modellerini farklı dekorasyon stilleriyle kombinleyebilirsiniz. TV ünitesi alırken işinize yarayacak ipuçlarına gelin, birlikte göz atalım.

Koyu Renk Ahşap TV Üniteleri ile Rustik Dekorasyonun Sırları

Enza Home, dekorasyonun her alanında olduğu gibi televizyon ünitesi tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Farklı tarzlara referans veren detayların sentezlendiği TV ünitesi modelleri, birçok dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlıyor. Modern tarzda dekore edilmiş bir mekânda otantik bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız Enza’nın venge, kafkas meşe, koyu ceviz kaplamalı tv ünitesi modelleri ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Hasır detayların yer aldığı Marengo TV ünitesi ve doğal ahşabın sıcaklığını mekâna taşıyan Orlando TV ünitesi ile rustik dekorasyona adım atabilirsiniz. Doğal ahşabın yoğun olarak kullanıldığı üniteleri rustik mekânların haricinde country tarzda dekore edilmiş salon ve oturma odalarında da kullanabilirsiniz. Daha farklı bir stil arayışındaysanız Navona TV ünitesinin koyu renk kaplamaları ve altın renkli elegant kulp detaylarıyla iç mekânda kolonyal tasarımın izlerini sürebilirsiniz.

 Modüler ve Fonksiyonel Tasarımlarla Kullanışlı Mekânlar

 Enza Home TV ünitesi modelleri  modüler tasarımlarıyla yaşam alanlarınızda kullanışlılık sağlıyor. Arka paneli, TV sehpası ve üst dolapları ayrı ayrı satılan TV ünitelerinde mevcut mekâna uygun olarak dilediğiniz modülün sayısını artırabilirsiniz. Örneğin yeterli boşluğunuz varsa üst modüllerin sayısını artırarak daha geniş depolama alanlarına sahip olabilir; mekânda boğucu bir etki yaratacağını düşündüğünüz arka panelleri satın almadan beğendiğiniz TV sehpasına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz farklı tasarımlara ait parçaları bir araya getirerek özgün ve cesur bir dekorasyon stili oluşturabilirsiniz.

Enza Home sizlere esnek alışveriş seçenekleri ile kendi tarzınızı yaratma imkanı sunuyor. Aynı renk tonlarında üretilen farklı tarzlardaki modülleri birleştirerek işe başlayabilirsiniz. Örneğin, Astoria TV ünitesi içinde yer alan üst dolap modülünü Netha TV sehpası ile kombinleyebilirsiniz. Bu tarz değişimleri seçtiğiniz bir üniteye ait alt modüller arasında da gerçekleştirebilirsiniz.

İşlevselliğe ve Tasarıma Göre Değişiklik Gösteren TV Ünitesi Fiyatları

Her bütçeye uygun ürün seçenekleriyle tanınan Enza Home, farklı fiyat aralıklarındaki birbirinden şık ve kullanışlı alternatiflerle alıcılarıyla buluşuyor. Evinizin en çok vakit geçirilen alanlarında kullanacağınız bir TV ünitesi için ödemeniz gereken bedel ise ürünün sahip olduğu teknik özelliklere ve dış görünümüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu nedenle ürün seçimi yapmadan önce kendinize uygun bir bütçe belirlemenizde fayda var. TV ünitesi alışverişinde düşük bütçeye sahip olanlar, küçük boyutlardaki TV sehpası modellerine göz atıyor. Seçmiş olduğunuz üniteye eklenen modül sayısı fiyatı yükseltirken; bazı ürünlerde kendiliğinden büyük ve küçük olmak üzere aynı ürünün farklı boyutlardaki alternatifleri satışa sunuluyor. Arka kısmında TV panelinin bulunduğu TV ünitesi modelleri, panelsiz ürünlere nazaran daha yüksek fiyatlardan satılıyor. Aynı ürünü panel olmadan sadece sehpa şeklinde satın almak istediğinizde ise daha az ücret ödeyerek aynı tasarıma sahip olma şansınız oluyor.

Ev dekorasyonunda etkileyici bir tarza ve fonksiyonel mobilyalara sahip olmak isteyenler tercihini Enza Home’dan yana yapıyor. Siz de evinizde Enza Home’un estireceği yenilik rüzgarına kapınızı aralamak istiyorsanız hemen zengin ürün seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek alışverişinizi tamamlayın! Enza kalitesiyle evinizi yenilemenin tadını çıkarın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.