Estee Lauder Cilt Bakım Seti

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır yazmak için heyecanlandığım Estee Lauder Cilt bakım seti nihayet bugün blogumda olacak. 30’lu yaşlarıma yaklaştığım son yıllarda cilt bakımına biraz daha yatırım yapmaya karar verdim. Tek bir cildimiz var ve klişe olsa da ‘en değerli’ giysimiz de cildimiz.. İşimin bir parçası da yüzüm olduğu için elimden geldiğince iyi bakmaya özen gösteriyorum. Geçtiğimiz günlerde satın aldığım Estee Lauder cilt bakım setinin içeriğini sizinle de paylaşmak istedim. Tam bir başlangıç seti, benim gibi ürünleri denemek isteyen, marka ile ilk kez tanışan biri için en popüler ürünler yer alıyor setin içinde, bugün sadece setin içeriğini göstereceğim çünkü henüz 1 haftadır kullanıyorum, 1 aya yaklaşsın düşüncelerimi de ürünleri tek tek inceleyerek yazarım;

Estee Lauder Cilt Bakım Başlangıç Seti

Setin içinde markanın en meşhur, en övülen cilt bakım ürünleri var, hemen hızlıca göz atalım;

Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II Serum

Parlak, genç görünümlü bir cilt için güçlü gece yenileme – onarıcı – serum.

Cildinize anında parlaklık sağlar. Yoğun bir şekilde nemlendirir.

Advanced Night Repair, yaşlanma belirtilerinin görünümünü önemli ölçüde azaltır. 

Özel ChronoluxCB ™ Teknolojimiz ile cildin doğal gece yenilenmesinin gücünü en üst düzeye çıkarır. Ayrıca nemi kilitlemek için Hyaluronik asit, doğanın “nem mıknatısı” içerir. 

Revitalizing Supreme+ Creme

Cildin doğal aktivasyonunu destekleyen, çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, kolajen kompleksi içeren dokusu ile cildin kolajen üretimine destekte bulunur. Çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşır. Ultra nemlendirici özelliği ile de cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.

Revitalizing Supreme  Eye Balm

Revitalizing Supreme Eye Balm çok etkili bir göz kremidir. Cildin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek güçtedir. Göz çevrenizdeki çizgi ve kırışıklık belirtilerinin önemli ölçüde azalmasına yardımcı olur. Kadifemsi dokusu göz çevresini  besleyerek, canlandırmaya yardımcı olur. Daha sıkı ve aydınlık görünen göz çevresine kavuşmanıza destek olur.

Revitalizing Supreme Wake Up Balm

Çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşır. Ultra nemlendirici özelliği ile de cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur. 

Yakında kullandıkça her bir ürünün hak ettiği gibi detaylı incelemeleri gelecek 🙂 Bu set revitalizing set olarak geçiyor, Boyner’den bakabilirsiniz, kendi sitesinde de var ayrıca.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.