Farmasi 221 Dudak Kalemi

Merhaba güzel ailem! Dudak kalemlerini ruj gibi kullanan kaç kişiyiz? Hele de yapısı yumuşacık dudak kalemine rastlamışsam hiç affetmem, tüm dudağıma ruj gibi uygularım 😀 Neden bilmiyorum ama dudak kalemlerini ruj gibi uygulamak sanki daha da kalıcı oluyor. Bir de tabii dudak kalemine uygun rujunuz varsa üzerinden geçersiniz miss, hem kalıcılık hem de yoğun renk elde edersiniz. Bugün Farmasi 221 dudak kalemini göstermek istedim size, rengi beni benden aldı!

Mor çiçeklerle kolaj yaptım sizin için! Ben bu kadar güzel mor dudak kalemi görmedim, yapısı, rengi, herşeyi mükemmel! Kremdi bir yapısı var, dudakta yağ gibi kayıyor, bu yüzden ruj gibi de uygulayabilirsiniz. Veya dudaklarınızı çerçevelemek için de kullanabilirsiniz. Hafifçe dudak çizginizi taşırarak sürerseniz dudaklarınız daha da dolgun görünür, tabii abartmamak şartı ile 😀

Bu arada göz makyajımı merak ettiyseniz sizi şu yazıma alayım efenim;

Farmasi Vice Brown Far Paleti İncelemesi ve Makyaj

Bu göz makyajı ile mor ruj nasıl güzel uydu, bende şaşırdım açıkcası. Her zaman kullandığım renkler değil, ama bundan sonra kesinlikle mor tonda rujlar kullanacağım! Bayıldım!

(Arka planda çıkan süpürge sapını görmezen gelin lütfen 😀 ) Ah be Sıla, daha açıyı yakalamayı öğrenemedin! Hala bir acemilik 😀 Bu kalemi göz kalemi gibi kullanıp farklı bir makyaj denesem mi acaba? İçimde bir mor aşkı belirdi, hayırdır yahu!

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.