Farmasi Aloe Jel Serisi İncelemesi

Merhabaa güzel ailem! Bugün yazmak için çok heyecanlandığım bir yazıyla sizlerleyim! Bildiğiniz gibi ben evimde aloe vera bitkisi yetiştiriyorum ve bakımımda sık sık kullandığımı da söylüyorum. Tek sorunum bitkinin içinden yeteri kadar fazla jel çıkmamasıydı.. Yani sadece yüzüme yetiyordu. Oysa ben bu içeriği çok sevdiğimden Aloe Vera Jelini tüm vücuduma uygulamak istiyordum. Ama piyasada aloe vera içerikli ürünlerin çoğu katkı maddeliydi. Ben tamamen saf aloe vera jeli içeren ürünler kullamak istiyordum ki! Farmasi sesimi duymuş olacak ki Aloe Jel serisini çıkardı!

Ben de bugün seti genel anlamda sizlere tanıtmak istedim. Henüz yeni yeni kullanmaya başladığımdan ürünlerin detaylı ve tek tek incelemeleri sorası ile blogumda olacak. Ama bugün setin içinde hangi ürünler var, topluca bir arada görelim istedim;

Farmasi Aloe Jel Serisi

Gördüğünüz gibi arkada kendi yetiştiridiğim aloe vera bitkim de var 

Setin içerisinde baştan aşağı tüm bakımınızı yapabileceğiniz bakım ürünleri var. Ürün yelpazesini geniş tutmuşlar, aşırı sevindim!!

Farmasi Aloe Jel

Neredeyse tamamen saf, doğal aloe vera jeli bulunan, serideki en yoğun içeriğe sahip ürün. %93 oranında saf aloe jeli içeriyor. Tüm yüze, vücuda her bölgeye uygulanabiliyor.

Farmasi Aloe Lotion

%74 oranında aloe jel içeren losyon, hafif formüllü, çabuk emiliyor. Vücuda kullanıma daha uygun.

Farmasi Aloe Mask

%62 oranında aloe jel içeren tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun cildi besleyip onaran maske.

Farmasi Aloe Scrub

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, hassas ciltleri bile tahriş etmeyecek, minik partüküllü peeling. %50 aloe jel içeriyor.

Farmasi Aloe Cream

%53 oranında aloe jel içeren günlük kullanıma uygun hafif formüllü nemlendirici.

Umarım yazı faydalı olmuştur, dediğim gibi ben seti bir arada göstermek istediğim için genel bilgi verici bir yazı yazmak istedim. Ürünlerin teker teker incelemeleri blogumda olacak o yüzden mutlaka takipte kalın 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.