Farmasi Çay Ağacı Yağı Sabunu İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, çay ağacı yağını ve şampuanını ne kadar severek kullandığımı biliyorsunuzdur. Bugün ise Farmasi çay ağacı yağı sabununu inceleyeceğiz. Bilmeyenler için kısaca çay ağacının faydalarından bahsederek başlayalım o halde;

  • Çay ağacı yağı özellikle ansitepsit ve antibakteriyel özelliği ile bilinir,
  • Yani bakteri üremesini önleyici ve sürülen bölgeyi dezenfekte edici etkisi vardır,
  • Bu yüzden sivilce, akne oluşumu, kaşıntı gibi durumlarda uygulanan bölgeyi rahatlatır,
  • Çıkmış şişkin, ağrılı sivilcelerin acısını alır ve söndürür,
  • Çıkmaya hazırlanan sivilcelerin çıkmasını önler,
  • Çıkmış ve izi kalmış sivilce lekelerinin görünümünü azaltır, rengini açar,
  • Cildi, saçı derinlemesine temizler ve yağlanmasını geciktirir.

Farmasi çay ağacı yağı sabunu da hem cilt hem vücut hem de saç için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir ürün. Eğer çay ağacı yağının o temiz kokusunu seviyorsanız bu sabunun kokusuna bayılırsınız çünkü buram buram çay ağacı yağı kokuyor.

Ben duşta tüm vücuduma, yüzüm dahil kullanıyorum. Çok memnunum, cildimi derinlemesine temizliyor ve özellikle cildimin ekstra yağlandığı dönemlerde sırtımda veya boynumda, yüzümde sivilce çıkmasını engelliyor. Özellikle spor sonrası terlediğimde cildimde ufak sivilceler çıkabiliyor. Çay ağacı yağı sabunu ile uzun zamandır sivilcelenme sorunu yaşamıyorum.

Hassas, kızarmaya, isilik çıkartmaya, sivilcelenmeye meyilli tüm ciltlere öneriyorum. Çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. Diğer sabunlar gibi cildi kupkuru yapıp germiyor kesinlikle. Uzun süre de gidiyor. Mutlaka denemenizi öneririm canlar.

Daha önce de Propolis içerikli sabunu incelemiştim onu da okumak için TIK.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Duşta çay ağacı sabunundan sonra şampuan kullanabilirmiyiz

    • Merhaba tabii kullanabilirsiniz

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.