Farmasi Charm Erkek Parfümü

Merhaba güzel ailem! Bugün sizlere tek kelimeyle ‘eşsiz’ bir erkek parfümünden bahsedeceğim! Çok heyecanlıyım çünkü hayalimdeki erkek parfümünü bulmuş olabilirim 😀 Tabii benim beğenmem önemli ama eşim de bu parfümle aşk yaşamaya başlayınca dedim ki tamamdır! Bulduk o muhteşem kokan erkek parfümünü! Farmasi Charm erkek parfümü aslında katalogda görünce pek te şans vermeyeceğim, veya sıra gelmeyecek bir parfümdü. Zaten Farmasi’nin parfümlerinin hepsi harika, sevmediğim yok. Ama bu parfüm.. Kalbim, çaldı kalbimi.. Hatta 2-3 tane alıp yedekleyeceğiz ki Buğra bu kokudan vazgeçemiyor çünkü, biter, üretimden kalkar felan 😀

Farmasi Charm Erkek Parfümü Kokusu

farmasi charm parfüm

Odunsu ve Aromatik bir kokuya sahip Charm parfümün notaları şu şekilde;

  • Üst nota Begamot
  • Orta nota Lavanta
  • Dip nota Sedir Ağacı

farmasi charm erkek parfümü

Öyle karışık ve çok fazla notadan oluşmuyor, az ve öz notalar.. Zaten bu parfümü ‘tertemiz, net ve ferah’ bir koku yapan da bence notaların sadeliği..

Farmasi Charm parfümü birkaç kelime ile tanımlayacak olsam;

  • Çok temiz kokan,
  • Çok farklı ve ferah kokan,
  • Aynı zamanda insana mutluluk ve enerji veren bir koku..

Standart tıraş losyonu kokan, çok ağır, veya çok baharatlı erkek parfümlerinden koşarak uzaklaşmak istiyorum, çok itici geliyor.. Eşimin parfüm zevki de temiz ve ferah kokulardan yana.. Çok erkeksi, ağır, baharatlı kokular ikimizin de hoşuna gitmiyor.. Charm o kadar ideal bir erkek kokusu ki, utanmasam ben de sıkacağım, öyle de zarif bir tarafı var..

Farmasi Charm Parfüm Kalıcı mı?

Eşim sabah işe giderken 8-9 gibi sıkıyor, akşam eve gelince buram buram kokmasa da hafif hissedilen bir kokuya dönüşüyor. Yani bence 4-5 saat kalıcılığı var, çantanıza atarak gün içinde tazelemeniz gerekebilir. Şunu fark ettim, bu tarz ferah kokan, temiz kokan parfümler hep daha az kalıcı, oysa odunsu, baharatlı kokular bazen 2 gün bile aynı yoğunlukta kokuyor.. Bu bende baş ağrısı yapıyor ama.. Parfümün aşırı kalıcı olması hem avantaj hem dezavantaj bence..

Eğer farklı kokan, her yaşa uygun, tertemiz hissettiren bir erkek parfümü arayışındaysanız Farmasi Charm parfüm şiddetle tavsiyemdir.

Farmasi ürünlerini güvenle Farmasikatalogu.com sayfasından satın alabilirsiniz.

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.