Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu İncelemesi

Merhabaa güzel ailem! Bugün çikolata severlerin duş keyfini zirveye çıkartacak bir ürün incelemesi ile geldim! Evet başlıktan da anladığınız gibi ciddi ciddi ‘çikolata ve portakal’ kokulu bir sabun bu! Farmasi çikolata ve portakallı  sabun mercek altında 🙂

Sizi bilmem ama ben her duşa girdiğimde sanki bir meditasyona giriyormuşum gibi hissediyorum 😀 Her duş benim için temizlikten öte arınma, düşüncelerimi pozitife çevirme, bolca bakım ve iyi his anlamına geliyor. Hal böyle olunca miss gibi kokular yükselsin istiyorum banyomdan. Kokular küçüklüğümden beri benim için çok ama çok önemli olmuştur.. O yüzden duşta miss gibi kokmak ta bu sevdaya dahil 🙂

Elbette bu görsel henüz yeni kutusundan çıkarıldığında çekildi, şimdi eser kalmadı bu miss kokulu sabundan 😀 Farmasi ürünlerinin içinde alkol, paraben, sls ve türevleri bulunmadığından ve en önemlisi hayvanlar üzerinde test yapılmadığından benim büyük beğenimi kazanıyorlar. Bu yüzden güvenle kullanıyorum.

  • Farmasi portakal-çikolata kokulu sabun çok yoğun, miss gibi bir koku bırakıyor cildimde,
  • Cildimde hissettiğim koku uzun süre kalıyor,
  • Güzel köpürüyor, gıcır gıcır temizlik hissi veriyor,
  • Cildimi asla germedi veya kurutmadı, aksine nemli ve parlak bıraktı.
  • Cildim yumuşacık oldu, bu his çok hoşuma gidiyor.
  • Ben 1 tane daha aldım, çünkü elbiselerimin arasına koydum, miss gibi koksunlar diye 🙂

Daha önce de Propolis ve Çay Ağacı Yağı içerikli sabunu incelemiştim onu da okumak için TIK. TIK.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.