Farmasi Comfort Sleep Yastık Spreyi İncelemesi

Merhabaa güzel ailem! Bugün çok ilginç bir ürün olan Farmasi Yastık Spreyi ‘ni inceleyeğiz! Nedir bu yastık spreyi derseniz hemen kısaca bahsedeyim. Uyumamızı kolaylaştıran özel aromatik yağlar içeren bu ürün daha kolay uykuya dalmanıza, gevşemenize, baş ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı oluyor. Farmasi yastık spreyini uyumadan evvel yastığınıza sıkıyorsunuz, mışııl mışıl, mis kokular eşliğinde gevşeyerek uykuya dalıyorsunuz 🙂

Farmasi yastık spreyinin içerisinde;

  • Lavanta,
  • Melissa,
  • Papatya,
  • Kır çiçeği kokuları bulunuyor.

Spreyli bir şişeye sahip, uyumadan evvel ister yastığınıza, yorganınıza, ister odaya sıkabilirsiniz;

Kokusu insanı o kadar rahatlatıyor ki anlatamam.. Baş ağrımı, gerginliğimi, tüm günün yorgunluğunu alıyor ve çabucak uykuya dalmamı sağlıyor.. Tüm günün yorgunluğu ve o beynimden geçen bin farklı düşünce yavaş yavaş yerini tatlı bir uykuya bırakıyor.. Tek kelimeyle huzur kokuyor.. Bir de artık bu koku benim için ‘uyku’ kokusu olduğundan ne zaman sıksam uyumaya odaklanıyor beynim, uykuyu anımsıyor ve dalmam daha kolay oluyor..

Eğer siz de gece huzurlu, mis kokulu ve dingin bir uyku deneyimi yaşamak isterseniz deneyebilirsiniz. Ben çoook memnunum, almaya devam edeceğim bir ürün oldu kesinlikle.

Dilerseniz aktardan lavanta yağı alıp, seyreltip kendiniz de deneyebilirsiniz ama hem yoğunluğunu iyi ayarlamanız gerekir hem de yastığınıza yağlı doku bırakabilir. Ayrıca bu spreyin içinde daha farklı esansiyel yağlar da bulunuyor. Dediğim gibi uykuya dalma problemi çekiyorsanız veya stresli bir işiniz var ise biraz olsun gevşemek için kullanabilirsiniz.

Bu arada meditasyon yaparken de kullanabilirsiniz 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.