Farmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi / Farmasi Lip Liner 01

Merhaba güzel ailem! Makyajın olmazsa olmaz adımlarından biri olan ruj uygulamasında daha profosyonel, muazzam ve temiz bir uygulama yapmak için dudak kalemi kullanımı olmazsa olmaz adımlardan. Nude renkli olanları, pembe olanları, kırmızı veya bordo tonlarında olanları, kısacası her ruj rengine uygun bir dudak kalemi mevcut. Farmasi dudak kalemlerinin yeni serisi olan Farmasi ekstra yumuşak dudak kalemi serisi aynı anda hem ruj hem dudak kalemi gibi uygulama yapabileceğiniz özel bir formülasyon ile üretilmiş! Hadi incelemeye!

Farmasi Suya Dayanıklı Dudak Kalemi 01 Numara

Farmasi lip liner 01 numara öyle zarif ve öyle kullanışlı bir renk ki!  Bu rengi kahverengimsi, nude, pembe, kiremit, şeftali tonlara sahip rujlarınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renklere sahip dudak kalemlerine ihtiyaç duymadan birçok ruj rengi ile kombinlenebilecek bir tona sahip;

Farmasi Lip Liner 01 Numara

Gördüğünüz gibi yumuşacık, zarif bir rengi var. Yapısı o kadar kremsi ki, dudağa direkt ruj gibi uygulaması çok kolay. Nude dudak rengine yakın, fakat canlı gösteren bir rengi var. Buğday, esmer, beyaz tenlerde farklılık gösterecek bir renk, mesela çok esmer tenlerde harika bir nude rengi olabilir, beyaz tenlerde ise daha pembemsi, şeftalimsi duruyor.

Yumuşacık Formül

Dudak kalemini ruj gibi uygulayabilmek öyle büyük kolaylık ki, çerçeve yapabilmek, aynı anda ruj gibi kullanabilmek hem çok pratik hem de rengi itibari ile harika bir etki yaratıyor.

01 numara serideki en yumuşak, açık tona sahip renklerden. Ayrıca serideki diğer favori renklerim 05, 08 ve 09 numara. Hepsi birbirinden farklı ve yumuşacık renkler.

Farmasi Dudak Kalemi

Dudaklarında nötr, yumuşacık ve belli belirsiz bir ton arayanlar için 01 numara tavsiyemdir. Dudağı kurutmuyor, ruj gibi uygularsanız oldukça kalıcı. Dudak kalemi olarak çerçeve yapmak için de ideal.

,

Yüzlerce ruj önerisini bir arada bulabileceğiniz özel yazılarım için BURAYA tıklayabilirsiniz 🙂

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.