Farmasi Full Coverage Likit Kapatıcı Soft Orange

Merhabaa güzel ailem! Bugün hem corrector renk düzenleyici gibi kullanabileceğiniz hem de koyu lekeleri kapatan bir ürün incelemesi ile geldim! Farmasi Full Covarage Likit kapatıcı! İsmi sizi yanıltmasın, kapatıcı olarak geçse de aslında asıl görevi o bildiğiniz göz altı kapatıcıları gibi aydınlatmak ve makyajı tamamlamak değil, çok ciddi morluk, kızarıklık, renk eşitsizliği sorunlarını kapatıcıdan evvel nötrlemek! Renk düzenleyici arayışında olanlar yazının devamına buyurun!

Famasi Soft Orange Kapatıcı

Gördüğünüz gibi bir kapatıcıya göre rengi oldukça şeftalimsi ve bir o kadar da koyu! Zaten rengin adı ‘soft orange’ Bilmeyenler için renk düzenleyici ürünlerin farklı işlevleri vardır;

  • Şeftali rengi morlukları nötrler, damarlı görünümü alır,
  • Yeşil kırmızılıkları, hassas görünümü giderir,
  • Mor ise mat, donuk cildi aydınlatıp kahverengi lekeleri giderir

02 soft orange rengi de tam anlamıyla morluk nötrleyici sıcaklığa sahip, yapısı oldukça yoğun. Tk nokta koyup iyice parmak ısısı ile dağırmanız lazım. Bu üründe kesinlikle fırça kullanmanızı önermiyorum, iz kalabilir, iyi yayılmayabilir, çünkü yapısı oldukça kalın. En güzeli parmak ısısı ile güzelce pıt pıt yapıp oturtmak;

Farmasi Likit Kapatıcı İncelemesi

Ten rengime hem koyu hem de turuncumsu, dediğim gibi bu bir kapatıcı değil, hiçbir ten rengi için kapatıcı da olamaz, çünkü bu turuncu renk ve bir renk düzeleyici görevi görüyor. Bakın 1 damla koydum, nasıl yayılacak ve nasıl örtücü kendiniz görün;

Mor damarlarımı nasıl kapattığını görebilirsiniz. Sitesinde yazan bilgileri de aktarıp artık yavaş yavaş kişisel deneyim ve yorumlarıma geçmek istiyorum;

Kapatıcı ve renk düzenleyici olarak kullanılabilecek tonlar, koyu halka, morluk, kırmızılık gibi renk düzensizliklerini eşitlerken, gözenek, çizgi ve kırışıklık görünümünü gizlemeye yardımcı olur. Kremsi dokusu sayesinde, kolay dağılır, çizgilere dolmaz.

  • Öncelikle bu ürünü elbette mor göz altı sorunu olanlara, cildinde ciddi leke problemi olanlara öneririm,
  • Sorunsuz bir cilt için çok ta gerekli bir ürün değil,
  • Zaten gördüğünüz gibi yapısı oldukça yoğun, rengi de oldukça belirgin, e hal böyle olunca bu ürünü kapatmak için daha güçlü, daha yüksek kapatıcılıkta bir ürün kullanmanız lazım..
  • Günlük hayat için hiçbirimiz bu tarz yoğun makyajlar yapmıyoruz,
  • Günlük kullanmak için gereksiz o yüzden tam 4 4’lük full kapatıcı makyajlar için kullanmak daha mantıklı
  • Çok mor göz altına sahipseniz örneğin normal kapatıcıları uygulayınca göz altı grileşir, bunu önlemek için öncelikle Farmasi soft peach rengini uygulayabilirsiniz, ardından üzerine kapatıcı geçebilirsiniz.

Eğer günlük kullanmak için bir kapatıcı arayışındaysanız o halde soft peach rengine değil de teninize birebir uyan renkleri tercih edebilirsiniz, seride renk çeşitleri de mevcut.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.