Farmasi Goya Parfüm Yorumlarım

Merhabaa güzel ailem, blogumda en çok yazmayı sevdiğim kategori PARFÜM kategorisi sanırım 🙂 Kokular her zaman ruhumda gizli kalmış duyguları tetikler, anılarımı hatırlatır bana.. Parfümü sadece kokmak için sıkmam ben, o kokuyu yaşarım, hissederim.. Her kokunun enerjisi ve bana hissettirdikleri de farklıdır. Bugün de mutluluk duyularımı harekete geçiren Farmasi GOYA parfümü inceleyeceğiz birlikte;

farmasi-goya-parfum

Bu mis kokulu parfümü incelemeye başlamadan önce bana sık sık sorulan ‘farmasi ürünlerini nereden alabilirim?’ sorusunu cevaplayayım canlar,

Farmasi ürülerini güvenle FarmasiBabacan hesabından alabilirsiniz.

farmasikayit-tr.com adresine tıklayarak hem güncel katalogu, kampanyaları, fiyatları öğrenebilir hem de kayıt olarak ürünleri avantajlı şekilde alabilirsiniz.

farmasi-goya-kadın-parfumu-fiyat-yorum-blog

Goya parfüm şişesinden de anlaşılacağı gibi soft, yumuşacık, çiçeksi notalara sahip tam bir yaz kokusu.

Çiçeksi & Meyveli olarak geçiyor zaten katalogda. Hemen notalarına bakalım isterseniz;

Şakayık, Ananas, Vanilya, Orkide, Meyveler

farmasi-goya-parfum-yorum

İçinde sevdiğim, aşık olduğum şakayık ve vanilya var. Zaten en baştan okur okumaz daha koklamadan tamam bu kokuya bayılacağım demiştim! Yanılmadım da, inanılmaz taze, genç, bahar gibi bir koku karşıladı beni. Bu parfüm Clinique markasının meşhur ‘happy’ parfümüne muadil. Neredeyse birebir aynısı diyebilirim. Lise yıllarımda Happy parfümü çok kullanırdım. Benimle özdeşleşmiş bir kokuydu hatta. Yıllardır satın almıyordum, koklayınca o tatlı yıllara götürdü bu koku beni.. Oldukça kaliteli kokan bir parfüm ve kalıcı.

farmasi-kadin-parfum-yorumlari

Eğer yazlık, taze, içinizi baymayacak ve kaliteli kokan bir parfüm arıyorsanız hiç düşünmeden Goya parfümü öneririm.

Farmasi ürülerini güvenle FarmasiBabacan adresinden alabilirsiniz.

Diğer Farmasi parfüm incelemelerimi tıklayarak okuyabilirsiniz 🙂
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Merhaba mutlu günler diliyorum. Farmasi ürünlerinin tanitimini yapabilirmisiniz? Ben size istediğiniz ürün ulaştirsam yardimci olabilirmisiniz.takipci sayimizi arttirmakta.

    • merhaba çalıştığım başka bir hesap var teşekkür ederim

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.