Farmasi Güneş Sonrası Aloe Losyon İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Artık hepimiz yaz kış demeden güneş koruyucu ürünler kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Çünkü güneşin zararlı etkileri 4 mevsim devam ediyor. Güneş kremlerine gereken önemi versek te eminim birçoğumuz ‘güneş sonrası’ bakıma gereken hassasiyeti göstermiyoruz.. Aslında bu bakım ritüelini bir bütün olarak düşünmek gerekiyor, güneş koruyucu kremler cildimizi korusa da güneş sonrası da nem takviyesi ile cildimize destek olmamız gerekiyor. Bu noktada ‘after sun’ yani ‘güneş sonrası’ losyonlar devreye giriyor. Bende bugün temiz, aloe vera içerikli, mis gibi bir ürün önerisi ile geldim. Bugün Farmasi Aloe Losyon mercek altında olacak!

Farmasi Aloe Lotion

Farmasi Aloe Losyon %74 organik aloe vera suyu içeren bir ürün. Ayrıca içinde paraben, SLS, parfüm, alkol türevleri bulunmadığı gibi hayvanlar üzerinde de deney yapmayan, yerli bir marka. Bu yüzen gönül rahatlığı ile öneriyorum. Aloe vera bitkisinin cilt bakımında ne kadar faydalı olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Bu mucizevi bitkinin içinde 24 farklı mineral ve birçok vitamin bulunuyor. Farmasi Aloe Losyon tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiş, çünkü yapısı, kıvamı çok hafif, tam yazlık bir ürün;

Bu kadar bir miktar tüm omuz, dekolte bölgesine rahatlıkla yetiyor, yayılınca zaten süt gibi oluyor, hemen emiliyor;

Sürer sürmez buzz gibi serinletmesi bir yana o kadar kararında bir nem veriyor ki.. Teniniz yumuşacık, pamuk gibi oluyor ve anında rahatlıyor. Özellikle güneşin altında birazcık fazla kaldıysanız sonrasında bu tarz bir losyon ile cildinizi rahatlatmak harika hissettiriyor..

Ayrıca elbette güneş sonrası hariç normal nemlendirici olarak ta kullanabilirsiniz. Kol ve bacaklar için yağlı olmayani hemen emilen, harika bir nemlendirici. Sürünce çok hafif sağlıklı bir ışıltısı var, kokusu da sadece kremsi, temizlik kokuyor, parfümlü değil.

Temiz içerikli, çabucak emilen, sürüp evden hemen çıkabileceğiniz bir losyon arayışındaysanız şiddetle tavsiyemdir canlar. Dediğim gibi tatilde güneş sonrası olarak ta kullanabilirsiniz.

Diğer Aloe Vera özlü ürün incelemeleri için TIK

 ŞU yazımda Farmasi’nin yeni çıkarmış olduğu Farmasi Aloe Jel Serisi nin genel anlamda incelemesini yapmıştım, serideki cilt bakım ürünlerinden bahsetmiştim. Eğer bu seri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz mutlaka yazımı okumanızı öneririm. 

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.