Farmasi High Shine Parlak Likit Ruj

Merhaba güzel ailem! Gün geçmiyor ki yepyeni formulüze edilmiş likit mat rujlar piyasaya sürülmesin! Karşınızda Farmasi’nin en yeni ruj formullerinden ‘Farmasi High Shine Parlat Likit Ruj’ Yılalrdır kullanmaya alışık olduğumuz likit mar rujlar ile parlatıcı arasında, tam da aradığımız formuldeki bu ruj uygulanış açısından likit, duruş yönünden ise bir parlatıcıyı andırıyor. Parlatıcılar genelde ya şeffaf olur ya da çok az renk verir, Farmasi High Shine Likit Ruj ise hem elmas parlaklığında hem de oldukça yoğun bir şekilde renk veriyor, harika değil mi?

Farmasi High Shine Ruj

Bendeki 02 numarası, hoş bir pembe tonu;

Hemen rengini de göstereyim, özellikle beyaz tenler bu rengi kaçırmamalı bence;

Şu rengin zarifliğine ve romantikliğine bakar mısınız?!

Hafif parlak yapıda oluşu, buna rağmen opak oluşu.. Tam yazlık bir ruj, gerçekten yapısı hiçbir ruja benzemiyor. Parlaklığı çok kararında, yapış yapış değil asla, dudağı nemli tutuyor, üst üste tazelemeye imkan veriyor, canlı, enerjik ve seksi gözüküyor.

Dudak çizgilerine dolmuyor ve tabii parlatıcı etkisinden dolayı dudağı dolgun da gösteriyor.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur, ben gerçekten çok severek kullanıyorum ve mat ruj kullanmaktan sıkılanlara tavsiye ediyorum.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.