Farmasi Hydravite Fondöten İncelemesi / Farmasi Katalogu

Merhabaa güzel aileem, bugün birlikte nemli bir bitişe sahip olan, özellikle cildini parlak, canlı ve taze göstermek isteyenlerin çok seveceği Farmasi Katalogu Hydravite fondöten incelemesini yapacağız. Blogumda her isteğe, her cilt tipine uygun farmasi fondöten incelemelerim var. Hepsinin linkini aşağıya bırakacağım, tıklayarak okuyabilirsiniz. Ama önce bana sık sık sorulan bir soruyu cevaplandırayım. Farmasi ürünlerini nereden alabilirim diyenler için Farmasi ürünlerini güvenle alabileceğiniz hesap ise Farmasi Katalogu canlar.

Şimdi özellikle kuru ciltlerin bayılacağı, cildi aydınlık gösteren Hydravite fondötenimizi mercek altına alalım;

farmasi-hydravite-fondoten

Tüm cilt tiplerine uygun olduğu yazan bu fondöteni neden özellikle kuru ciltlere öneririm? Çünkü sanki nemlendirici sürmüşsünüz gibi tüm gün cildiniz gerilmeden, nemli kalarak ışıldıyor. Full kapatıcı olarak geçen bir fondötenler genelde mat olur,kalıp gibi durur. Hem nemli bir bitişe sahip hem de full kapatıcı bir fondötenlere ancak çok yüksek fiyatlı markalarda rastlayabilirsiniz. Bu yüzden hayli şaşırdım, gerçekten bir sürü muazzam özellik bir arada.

  • Hem nem veriyor,
  • Hem full kapatıcı,
  • Hem yüzde ağırlık yapmıyor,
  • Hem de tüm kusurları gizliyor

Bendeki numarası 24, ten rengime oldukça yanlış bir ton maalesef, bana inanılmaz koyu geldi bu ton, keşke en açığını alsaymışım dedim, bu yüzden üzülerek ilk kez bir fondöteni yüzümde gösteremeyeceğim, ama tabii ki swatchları detaylı şekilde olacak;

farmasi-hydravite

Yayması oldukça kolay olan bu fondöten bence tam yazlık, parlak cilt makyajları için aranan bir ürün. Kapatıcılığı full, el bileğimdeki damarlar tamamen kayboldu, görebilirsiniz;

farmasi-fondoten

Kıvamı su gibi, hafif akışkan;

fondoten-onerileri-kuru-ciltler-icin

Bu tarz nemli bitişe sahip fondotenler en güzel ıslak sünger ile uygulanıyor bence. Böylece fırça izi de kalmamış oluyor.

farmasi-nemli-bitisli-fondoten

Gördüğünüz gibi full kapatıcı. Tüm kusurları gizliyor, Mercimek tanesi kadar bir miktar bile büyük alanlara yayılıyor. Eğer cildiniz kuru ise bu şekilde bırakabilirsiniz. Eğer yağlı ise çok hafif transparan pudra geçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz bu fondöteni,sorun yaşamazsınız. Bu ton pembe alt tonlu esmerlere tam uyacaktır. Eğer benim gibi açık buğdaysanız en açığını tercih edebilirsiniz.

farmasikayit-tr.com adresine tıklayarak hem güncel katalogu, kampanyaları, fiyatları öğrenebilir hem de kayıt olarak ürünleri avantajlı şekilde alabilirsiniz.

Sipariş vermek isterseniz Farmasi Katalogu sayfası ile iletişime geçebilirsiniz.

farmasi-fondotenler

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Merhaba Sıla . Ben buğday tenliyim 23 numarasını sipariş verdim ama şuan açık kalır diye çok korkuyorum 23 numaras ıbuğday tene açık kalır mı sence

    • merhaba, bu fondötenler bayağı pembe alt tonlu olduğundan belki 1 tık açık gelebilir buğdaysanız 🙁

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.