Farmasi İnk Liner / Kalem Eyeliner İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Blogumda sayısını bile hatırlamadığım kadar çok eyeliner markası ve çeşidi incelemişimdir sanırım. Eğer siz de benim gibi tam bir eyeliner aşığıysanız BURAYA tıklayarak tüm incelediğim eyeliner yazılarını okuyabilir, gözümde duruşlarını görebilirsiniz. Bugünkü inceleyeceğimiz eyeliner ise Farmasi İnk Liner yani ‘dövme kadar kalıcı’ eyeliner çeşidi olacak. Bakalım dediği kadar kalıcı ve adeta dövme gibi simsiyah mı?

Farmasi İnk Liner

Yeni eyeliner uygulamaya başlayanlara veya eyeliner uygulamakta zorlananlara ilk önereceğim eyeliner tipi olan keçe uçlu, kalem formda bir eyeliner. Bu tarz keçe uçlu, kalem gibi kolayca tutulan eyeliner çeşitleri hakimiyet konusunda çok daha rahat oluyor ve uygulama yaparken daha ince çizgiler çizmenizi sağlıyor.

Farmasi Keçe Uçlu Eyeliner

Uçundaki keçenin yumuşaklığı, hafif bastırınca renk vermesi ve en önemlisi ucunun sivriliği çok ideal. Çünkü hem kalın hem ince eyeliner görüntüsünü rahatlıkla yakalamanızı sağlıyor. Eğer baskı uygularsanız kalın, nazikçe uygularsanız çok ince bir eyeliner görünümü yaratırsınız. Bakın elimde bu tarz bir uygulama yaptım sizin için;

Eyeliner çizgisi boyunca kalın uç kısmı ise dilediğiniz kadar ince yapabilirsiniz. Siyahlığına diyecek söz yok, oldukça derin bir siyah, grileşme de yapmıyor. Fakat kalıcılığı çok yüksek değil. Elbette akma, bulaşma yapıp sizi rezil etmez ama tüm gün simsiyah göz kapağınızda da kalmıyor. Unutup gözünüzü ovuşturursanız misal dağılıyor. Bazı eyeliner çeşitleri zamk gibi yapışır asla kımıldamaz, bu orta kalıcılıkta diyebilirim. İyi tarafı makyajı çıkartırken kalıntı bırakmadan rahatça çıkıyor olması.

Piyasadaki diğer markalara göre daha uygun fiyatlı bu eyeliner denenecek,sizi üzmeyecek bir ürün, tavsiye ederim.

Umarım keyifle okumuş ve faydalı bulmuşsunuzdur.

Yüzlerce ruj önerisini bir arada bulabileceğiniz özel yazılarım için BURAYA tıklayabilirsiniz 🙂

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Farmasi ürünleri çok güzel

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.