Farmasi Intense Color Ruj 110 Numara

Merhaba güzel ailem! Bugün sizlere öyle güzel bir formülasyona sahip, öyle güzel bir renge sahip ruj önereceğim ki her yaştan kişi bu ruju severek kullanacak! Her ten rengine gidecek, günlük kullanıma uygun, aynaya bile bakmadan uygulayabileceğiniz yumuşacık bir ton! Farmasi Intense Color ruj 110 numara bugün mercek altında olacak! Bu ruju kullanırken hem dudak kalemine ihtiyaç duymayacaksınız hem de dudaklarınızı tüm gün nemli tutacak! Hazsırsanız hızlıca görsellere geçelim;

Farmasi Intense Color Ruj Serisi

Farmasi’nin birbirinden farklı ruj serileri var biliyorsunuz. Mat rujları, kadife matlığındaki velvet mat ruj serisi, BB ruj serisi.. Şimdide Intense Color ruj serisi bizimle. Peki bu ruj serisinin vaatleri ve özellikleri neler?

Çok boyutlu pigmentleri sayesinde tek sürüşte maksimum renk verir. Avokado Yağı içeren zengin formülü ile dudakları beslemeye ve bakımlı görünmesine yardımcıdır. İpeksi ve saten bir bitiş bırakır.

Seride her tarza uygun hem günlük kullanıma uyan hem gece makyajları için daha derin ve koyu tonlar barındıran renkler mevcut. Ama bence serideki en joker, en herkese hitap edecek renk 110 numara;

Pembenin çok zarif ve hoş bir tonu. Sanki hafif gül kurusu rengine de kaçıyor gibi. Bu ruj serisinin içerisinde avokado yağı bulunduğu için dudakları asla kurutmuyor, hatta çatlak ve kuru dudakları nemlendirerek rahatlama sağlıyor. Buna rağmen oldukça kalıcı, yeme içme dışında dudağınızdaki renk öylece kalıyor.

Farmasi Gül Kurusu Ruj Önerisi

Gördüğünüz gibi dudakta ipeksi ve yumuşak bir duruşu var. Ben günlük olarak çerçeve bile yapmadan, yani dudak kalemine ihtiyaç duymadan rahatça uyguluyorum. Hatta bir makyaj tüyosu da vereyim size, yanaklarda allık olarak ta muazzam güzel görünüyor, denemelisiniz!

Dudağımda hafif bir renk olsun, cildime canlılık gelsin ama sürmesi de uğraştırmasın, dudağımı da kurutmasın, sür çık yapabileyim diyorsanız işte aradığınız renk budur! Farmasi Intense Color 110 numara her kadına, her ten rengine, her yaşa gidecek bir ruj bence.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Farmasi ürünlerini incelediğim tüm yazılarım için TIK

Tüm rujların dudağımda duruşları, her renk ruj önerilerim ve makyajlarım için TIK

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.