Farmasi Likit Mat Ruj İncelemeleri / 1.Bölüm

Merhabaa güzel ailem, hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Farmasi markasına ait likit mat rujların tüm renklerini göstermiştim sizlere. ŞU yazımdan okuyabilirsiniz. Bugün ise dudakta duruşlarına bakalım istedim ve yine yazımı 2 bölüme ayırdım. Bugün ilk 5 rengin dudağımda duruşlarına bakacağız. Sırasıyla 01,02,03,04,05 renklerini göstereceğim sizlere, keyifli okumalar 🙂

Farmasi 01 Mauve Pink

farmasi-01-likit-mat-ruj

01 Mauve Pink lila alt tabanlı bir pembe rengi. Soğuk bir tonu var. Özellikle pastel renklerde göz makyajları ile harika uyum sağlayacak bir renk. Veya simsiyah buğulu göz makyajını nötrleyecek, farklı görünümler için kullanabileceğiniz açık ama iddialı bir renk. Tek başına kullanmak sizi biraz solgun gösterebilir, göz makyajıyla dengelemek şart bence. Dudağı kurutması orta, kalıcılığı ise 3-4 saat deneyimleyebildiğim için bence normal. Opaklığı yerinde, eğer dalgalanma olursa 2.katı geçmenize müsade eden bir yapısı var.

Farmasi 02 Pink Club

farmasi-02-likit-mat-ruj

Tam anlamıyla ‘barbie pembesi’ diye tanımlayabilirim bu ruju. 02 Pink Club adından da anlaşılacağı gibi pembe aşıklarının seveceği bir renk. Ben bu kadar pembe rujlara asla alışık değilim. Daha çok kahve tabanlı gül kuruları kullanıyorum. O yüzden bu renk benim için bir hayli iddialı, itiraf etmeliyim ki sürerken kendimi tanıyamadım 😀 Ama bir yandan da farklılık hoşuma gitti. Özellikle sadece siyah-beyaz giyindiğim bir gün bu rujla sadece dudaklarıma renk vererek elegan bir görünüm yakalayabilirim ^^ Bu kadar açık renk sayılabilecek bir ruja göre yine opaklığı yerinde ama çok dikkatli sürmek gerekiyor, dalgalanma sorunu yaşadım birazcık.

Farmasi 03 Nude Essence

farmasi-03-likit-mat-ruj

İşte tam benim tonlarım, bana bunlarla gelin! 😀 Sıkılmadan her gün, her makyajla, her mevsim, her kombinle uyum sağlayacak joker renk budur! Esmere, sarışına, buğdaya.. her ten rengine yakışacak garanti renk. 03 Nude Essence Çook yumuşacık bir kahve tonu.. İçinde hafif pembelikte var, o kadar yumuşak bir ton ki, ne makyajınızla, ne kıyafetinizle yarışmaz.. Sizi asil gösterir, duru gösterir.. Esmerlerde çok daha hoş duracağını düşünüyorum, daha silik ve dudak rengi gibi görünür. Ben o ‘dudak rengi’ yok gibi ruju henüz bulamadım, biraz olsun belli ediyor rujlar kendini bende.

Farmasi 04 Perfect Rose

farmasi-04-likit-mat-ruj

Bu ruja ismini veren kişiyi tebrik etmek istiyorum öncelikle 🙂 ‘İdeal Gül rengi’ demiş.. Doğru da demiş, en sevdiğim tonlardan biri.. İçinde bolca pembelik bulunan, biraz da kahvelik barındıran, cildi canlandıran,ışıldatan o güzel gül tonu bu işte.. Gerçekten bu tonlar yorgunluğu adeta ‘siliyor’.. Sizi daha iyi uyumuş, dinlenmiş, cildinizi daha canlı gösteriyor. Dişleri beyaz göstermesi de cabası.. Uğraşsız bir ruj, yine herkese yakışacağını düşündüğüm tonlardan biri 04 Perfect Rose..

Farmasi 05 Red Love

farmasi-05-numara-likit-mat-ruj

Kendime pek yakıştırmıyorum kırmızı rujları ama bu ruj… Ahh aşık oldum bu rujun rengine!! Yaz kırmızısı diye birşey uydurdum kendimce, yani böyle içinde mercan tonları buluduran hafif turuncumsu, capcanlı kırmızılar yaza çok yakışıyor! O kadar beğendim ve kendime yakıştırdım ki 05 Red Love rengini, kırmızı ruj sürmeyen bana bile gündüz vakti sürdürdü kendini 😀 Hatta bunun şerefine kocaman bir foti daha paylaşayım 😀

kirmizi-ruj-farmasi-mat-ruj

Bakar mısınız rengin güzelliğine!! Mutluluk verici kırmızılardan kendisi..

Farmasi ürülerini güvenle FarmasiBabacan hesabından alabilirsiniz.

farmasikayit-tr.com adresine tıklayarak hem güncel katalogu, kampanyaları, fiyatları öğrenebilir hem de kayıt olarak ürünleri avantajlı şekilde alabilirsiniz.

farmasi-likit-mat-rujlar-yorum

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.