Farmasi Likit Mat Ruj İncelemeleri 2. Bölüm

Merhaba güzel aileem! Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Farmasi markasına ait likit mat rujların tam 5 rengini incelemiştim ve her birinin dudağımda duruşlarını göstermiştim. ŞU yazımdan bakabilirsiniz. Bugün ise geri kalan 5 rengi inceleyeceğiz ve yine her birini dudağımda göstereceğim 🙂

Farmasi markasının tüm serideki likit mat rujlarını incelemeye başlamadan önce bana sık sık sorulan ‘farmasi ürünlerini nereden alabilirim?’ sorusunu cevaplayayım canlar,

Farmasi ürülerini güvenle FarmasiBabacan hesabından alabilirsiniz.

Göstereceğim renkler sırasıyla 06, 07, 08, 09 ve 10 numaralar. Bileğimde duruşlarına bakalım ilk olarak dilerseniz;

farmasi-likit-mat-rujlar-blog

Farmasi 06 Super Star

farmasi-06-likit-mat-ruj

İsmi gibi iddialı bir renge sahip olan Super Star derin bir kırmızı rengi.. İçinde hafif pembelik bulunduğundan cildi canlı gösteriyor. Hani hep aradığımız o ‘doğru’ kırmızı ruj vardır ya, işte 06 numara sık sık elinizin gideceği o derin kırmızılardan bir tanesi.. Opaklığı yerinde, sürümü kolay (dudak kalemsiz sürdüm) aplikatörü oldukça kullanışlı. Kırmızı ruj arayışındaysanız kalıcı, bulaşmayan, opak bir kırmızı olarak Farmasi 06 numarayı öneririm canlar.

Farmasi 07 Cool Rose

farmasi-07-likit-mat-ruj

Cool Rose her markada rastlayamayacağınız bej tabanlı soğuk bir lila rengi. İlk başta bakıldığında biraz değişik ve kullanılması zor görünse de diğer rujlarla karıştırdığımda çok farklı renk kombinasyonları yaratabildiğim için elimde olmasına mutlu olduğum bir ruj oldu. Tek başına da kullanılabilir ama ben bu rengi oldukça bronz, esmer kızlara daha çok yakıştırıyorum. Buğday ve beyaz tenlerde dudağı neredeyse sildiği için soluk durabiliyor. Ama dediğim gibi diğer rujlarla karıştırdığımda inanılmaz değişik renkler elde ettiğimden kesinlikle çok sevdiğim bir ruj oldu.

Farmasi 08 Sunset Breeze

farmasi-08-likit-mat-ruj

Geçekten yüksek fiyatlı markalarda rastlayabileceğiniz kadar zarif, farklı, yumuşacık ve hoş bir renk 08 numara. Mac markasının 2, 3 rujuna neredeyse muadil. Kinda sexy gibi nude rujları seviyorsanız bu ruju her gün kullanmaktan sıkılmayacağınıza eminim. Esmerde ayrı güzel, beyaz tende ayrı güzel duran, makyaj ve kıyafetlerle yarışmayan, kendi halinde, tam bir prenses ruju!!

Farmasi 09 Love Secret

farmasi-09-likit-mat-ruj

The Balm markasının meşhur, aranıpta bulunamayan rengi Charming’e oldukça benzeyen bir renk Love Secret. Koyu bir gül kurusu rengi. Hani bazı günler dudağınızda koyu bir ruj isterseniz ama kırmızı sürmek te fazla iddialı gelir ve geri vageçersiniz ya.. Hıh Love Secret tam da o günler için. Ne kırmızı kadar iddialı ne de nude rujlar gibi iddiasız ve sade. Joker bir renk!

Farmasi 10 Sweet Cherry

farmasi-10-sweet-cherry-likit-mat-ruj

Boş gözlerle, sadece maskara uygulayarak kombinlediğinizde çok sofistike duran bir renk Sweet Cherry 🙂 Yapısı yumuşak, tek katta yeterince opak. Rengi koyulaştırmak isterseniz üst üste uygulanmaya müsait, çok kurutma yapmıyor. Ama tabii altına lip balm uygulamak şart ^^

UMARIM KEYİFLE OKUMUŞSUNUZDUR 🙂

Eğer herhangi bir Farmasi ürününü veya bu likit mat rujları satın almak isterseniz FarmasiBabacan hesabına ulaşabilirsiniz, güvenilir bir hesap.

 

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 




BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.