Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı Yorumlarım

Merhaba güzel ailem! Daha dolgun, pürüzsüz, çizgisiz dudakların tüm makyajı değiştirdiği ve daha genç hissettirdiği bir gerçek.. Hal böyle olunca piyasada bir sürü dudak dolgunlaştırıcı ürün bulunuyor. Bu ürünlerin birçoğunu blogumda denedim ve yorumlarım. Arama yerine ( sağ üst kısımda ) ‘dudak dolgunlaştırıcı‘ yazarsanız yazılarımı bulabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu içerisinde oldukça yoğun, kan dolaşımını hızlandırıp dudağı tahriş derecesine getiren içerikler sayesinde dudakları dolgunlaştırıyordu. Dolayısıyla içime sine sine herkese öneremiyordum. Bugün en hassas ciltlerde bile iritasyona neden olmayacak Farmasi Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı ürün incelemesi ile geldim;

Farmasi Lip Plumper

dudak dolgunlaştırıcı

Sitesinde yazan bilgileri aktarıp hemen kişisel yorumlarıma geçeceğim canlar;

Temiz ve kuru dudağa dudak çizgisine kadar uygulanır,

Tek başına kullanımda dudaklara hafif renk verir,

Doğal bir parlaklık sağlar,

Uygulama sonrası ruj sürmek için peçete ile siliniz,

Ruj üzerine de uygulanabilir,

En iyi sonucu almak için sürekli kullanınız,

Dudak çizgilerini pürüzsüzleştirir, sıkı görünüm sağlar.

Öncelikle herkesin en çok merak ettiği ve aslında asıl vaadi olan dudak dolgunlaştırma konusunda başarılı olmadığını söylemek istiyorum..

Bunun nedeni dudak dolgunlaştıran yağların (nane, karabiber, tarçın vs.. ) çoğu kişise ciddi reaksiyon ve alerjilere neden olması, böyle bir riski kimse göze almak istemez, bu yüzden içinde çook hafif, neredeyse hissedilmeyecek kadar az nane aroması var, yoğun olmadığı için de şişirme, karıncalandırma etkisi maalesef yok..

Ama çok severek kullandığım bir ürün oldu, neden mi?

Öncelikle dudakları nemlendirirken o çizgili ve kuru görünümü gerçekten alıyor,

Sıradan bir dudak parlatısıcısından ziyade dudaklara bakım yaparken yapış yapış olmaması, dudağı daha diri göstermesi, hafifçe pembeleştirmesi benim bu ürünü sevmemi sağladı. Çok hafif bir dolgunluk etkisi var ama çok minimum düzeyde, fazla beklentiniz olmamalı..

Şeffaf bir ürün olduğu için tavsiyem rujlardan sonra uygularsanız aplikatörünü silip o şekilde içine sokun. Yoksa temiz, şeffaf görüntüsü gidecektir. Alacalı bir renk olur ve yapısını da bozabilir. Ben hiç rujun üstüne uygulamadım hep dudaklarıma peeling yapıp evde bakım gibi uyguladım. Veya dışarı çıkarken hafif parlaklık, renk versin diye uyguladım. Sürekli elimin gittiği bir ürün oldu kısacası.

Blogumda incelediğim diğer Farmasi ürün incelemeleri için TIK 

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.