Farmasi Makeup Time Locker Makyaj Sabitleyici Sprey Yorumlarım

Merhabaaa güzel ailem, bin bir özenle yaptığımız makyajı uzun saatler bozulmadan taşıyabilmek hepimizin hayali. Eskiden makyajın dayanılabilirliğini arttırmak için yapabildiğimiz tek şey makyajımızın üstüne pudra uygulamaktı. Ama artık makyaj altı bazları, makyaj sonrası sabitleme spreyleri ile bu işi kolayca çözebiliyoruz. Üstelik makyajımızı sabitlerken aynı zamanda da makyajımızı tazeleyebiliyoruz. İşte bugün tam da bu iş için biçilmiş kaftan olan Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyini inceleyeceğiz;

farmasi-time-locker-makyaj-sabitleme-spreyi

Makyaj Sabitleme spreyini incelemeye başlamadan önce bana sık sık sorulan ‘farmasi ürünlerini nereden alabilirim?’ sorusunu cevaplayayım canlar,

Farmasi ürülerini güvenle FarmasiBabacan adresinden alabilirsiniz.

farmasikayit-tr.com adresine tıklayarak hem güncel katalogu, kampanyaları, fiyatları öğrenebilir hem de kayıt olarak ürünleri avantajlı şekilde alabilirsiniz.

farmasi-makyaj-sabitleyici

Farmasi Time Locker makyaj sabitleyicyi makyajınızı yaptıktan sonra 20-30 cm mesafeden yüzünüze sıkabilirsiniz.Bu şekilde makyajınız en az 3-4 saat daha dayanıyor ve çabucak uçup gitmiyor. Ben farklı şekillerde de kullanıyorum. Örneğin makyaj süngerimi bu sprey ile ıslatıp uyguladığımda çok daha pürüzsüz ve homojen dağıtabiliyorum.

  • Gün içinde mimik yaptıkça kışırıklıklara dolan ten ürünlerinin birikmesini engelliyor,
  • Yapısı yapış yapış değil, ama nem sağlıyor içinde aloe vera bulunuyor,
  • Cildi asla germiyor
  • Makyajın elastikiyetini arttırdığından makyaj çatlamıyor, parçalanmıyor,
  • Üst üste uygulanan ürünlerin yarattığı pudralı görünümü almak için özellikle harika bir ürün!
  • Tüm cilt tipleri için uygun, ne cildi geriyor ne de yağlandırıyor, makyajı güzel bir şekilde sabitliyor.

farmasi-makyaj-sabitleme-spreyi-kullananlar

Eğer özel günlerinizde kullanmak için veya gün içinde cildinize makyajı daha güzel oturtmak için uygun fiyatlı bir makyaj sabitleyici arıyorsanız Farmasi makyaj sabitleme spreyine mutlaka bakın derim. Fiyatına göre oldukça işlevsel bir ürün.

Bu ürünü makyajdan önce sıkarak ta kullandım, öyle de güzel oldu, bb kremim cildime daha iyi tutundu. Gün içinde elimi çeneme çok koyduğum halde açılma olmadı, telefon ekranında ten ürünü görmeyi de hiç sevmem, bunu da ortadan kaldırdı. Yani ten makyajım hiç bulaşmadı.

makyaj-sabitleyici-sprey-blog

Yüzüme uyguladığım toz aydınlatıcıyı daha kremsi gösterdi ve makyajım cildime güzel oturdu. Pudralı, yapay görünümü giderdi. Ben çok memnun kaldım canlar. Umarım bu ürünü merak edenlere yardımcı olabilmişimdir.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.