FARMASİ MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem,makyaj temizleme mendillerine ben genelde biraz tereddütlü yaklaşıyorum,çünkü hiçbir makyaj temizleme mendiliyle tüm makyajımı arındırabileceğimi düşünmüyorum. Açıkcası ne olursa olsun ben yüzümü su ile yıkamadan rahat edemeyenlerdenim. Ama makyaj temizleme mendilleri çoğu zaman büyük kolaylık sağladığından elimin altında mutlaka bulunduruyorum. Rujumu değiştirmek istediğimde,makyaj hatası yaptığımda oldukça pratik oluyor.

DSC_0032 (4)

İçinden 15 adet makyaj temizleme mendili çıkıyor. Ve tüm cilt tiplerine uygun mendiller;

DSC_0033

Şimdi dilerseniz performansına bakalım;

DSC_0001

Rujların üstünde deneyelim ilk olarak. Bu arada ruj koleksiyonumu anlattığım yazılarım için TIK ve TIK

DSC_0044 (2)

Hiç zorlanmadan tek seferde tüm rujları çıkardı. Şimdi de mat bir ruj ve göz kaleminde deneyelim;

DSC_0035 (5)

Yine zorlanmadan çıkardı;

DSC_0037 (6)

Bu tarz ıslak mendil ve makyaj temizleme mendillerinizi ters şekilde saklayın. Yani açılan cırt cırtlı yeri aşağı gelsin. Yoksa içindeki sıvı aşağı çöküyor ve üstteki mendiller kuru kalıyor. Umarım anlatabilmişimdir. Benim tekrar alacağım bir ürün değil,beğenmediğim için değil farklı farklı bir sürü makyaj temizleme mendili var hepsini deneyimlemek istediğimden. Ama gerçekten makyaj temizleme performansını oldukça beğendiğim bir mendil oldu. Cildimde iritasyona sebep olmadı ve yumuşacık bıraktı. Eğer Farmasi ürünlerini ve bu makyaj temizleme mendilini satın almak isterseniz size güvendiğim birini önerebilirim. Edanur Farmasi hesabından bakabilirsiniz, selamımı da söylemeyi unutmayın 🙂

Farmasi bordo ruj incelemem için Tık

Farmasi gül kurusu ruj incelemem için Tık

Farmasi bb krem incelemem için Tık

Farmasi far paleti incelemem için Tık

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.