Farmasi Men 2’Sİ 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam Ve Nemlendirici

Merhaba güzel ailem! Blogumda kadınlar için güzellik, kozmetik, bakım ürünleri paylaşsam da erkek takipçilerimin sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Benden sık sık uygun fiyatlı, ulaşılabilir, temiz içerikli nemlendiriciönerisi isteyen erkek takipçilerim için gelsin bugün önerim. Farmasi Men 2’si 1 arada tıraş sonrası balsam ve nemlendirici ürününü eşim uzun zamandır çok severek kullanıyor. Hatta 1 keresinde yanıma nemlendirici kremimi almayı unuttuğum için ben bile kullandım. O yüzden hem kendi deneyimlerimi hem de eşimin deneyimlerini aktarmak istedim sizlere, umarım keyifle okur ve faydalı bulursunuz, hadi başlayalım o halde;

Farmasi Men Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici

İçerisinde paraben, SLS, silikon, alkol türevleri bulunmayan, temiz içerikli bir nemlendirici. Zararlı içerikler barındırmadığı gibi cildi ferahlatması ve yatıştırması için mentol ve ginseng özleri ile zenginleştirilmiş. Ayrıca derinlemesine bir nem sağlamak için de içeriğinde ekstra E vitamini bulunuyor. Bildiğiniz gibi E vitamini cilt için oldukça faydalı ve ince kırışıklıkların görünümünü dahi gideren özel bir içeriktir.

Tıraş sonrası cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki ekstra nemlendiriciler ve E vitamini ile cildi derinlemesine nemlendirerek tıraş sonrası yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sunar. Allantoin ile cildi yatıştırır, kuruluk hissi ve tahrişi önlemeye yardımcı olur. Mentol ile cildi anında ferahlatırken Ginseng ile mükemmel bir enerji kaynağı görevini görür. Yağlılık hissi bırakmadan hafif formülü cilt tarafından kolayca emilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.Kullanım Önerisi: Tıraştan sonra yüz ve boyun bölgesine az miktarda uygulayın.

Adından da anlaşılacağı gibi losyon kıvamında bir nemlendirici. Losyon kıvamında olmasını çok sevdim çünkü cilt tarafından oldukça kolay bir şekilde emiliyor, aynı zamanda gerçekten yeterli, güzel bir nem sağlayarak cildi adeta ‘bebek popişi’ kadar yumuşak yapıyor.

Eşimden biliyorum erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri sakallarını tıraş ettikten sonra cildin tahriş olması, kuruması, kızarması, sertleşmesi ve hatta yeterli bakım yapılmazsa pul pul dökülmesi ve egzama oluşması.. Hal böyle olunca ‘çok hızlı emilen, cildi anında kendine getiren’ bir ürün arayışında olunuyor. Farmasi Men tıraş sonrası balsam hem mis gibi ferahlatıcı mentol kokusuyla insanı rahatlatıyor, hem E vitamini ile bolca nem sağlıyor hem de allantonin ve ginseng özleri ile cildi yumuşacık yapıyor.

Ufacık bir miktarı tüm yüze yetiyor. Size tavsiyem özellikle sakallarınıza masaj yaparak uygularsanız o yumuşaklığı ve sakal kepeği dahil kuruluğu büyük ölçüde önlersiniz. Çünkü özellikle sık tıraş olan erkeklerde kuruluk, egzama, derinin dökülmesi şikayetleri oluyor, bu konuda benden öneri isteyenler bu ürüne bakabilirler.

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.