Farmasi Men Erkek Bakım Ürünleri İncelemesi

Merhaba güzel ailem, bugün Farmasi markasının erkek bakım ürünlerine birlikte göz atalım istedim! Biz kadınlar için birbirinden güzel bakım ürünleri bulunan Farmasi markasının erkek bakım ürünleri de bir o kadar çeşitli aslında. Blogumu takip eden erkek takipçilerim ve eşine, babasına, abisine hediye almak isten takipçilerim için gelsin bu öneriler. Farmasi erkek bakım ürünlerini genel anlamda tanıtacağım, daha sonra teker teker, ayrıntılı olarak ilerleyen günlerde de konuşuruz ürünleri;

Farmasi Men Serisi

Serinin içinde bir erkeğin cilt bakımında ihtiyacı olan tüm ürünler var. Nemlendiriciden göz çevresi kremine, tıraş jeinden losyona hatta sakal serumuna varana kadar her şey bulunuyor. Bu arada eğer çeyiz seti yapıyorsanız veya güzel bir bakım kofresi hazırlamak istiyorsanız tam tercih etmeniz gereken bir seri diye düşünüyorum!

Setin içindeki ürünlere hızlıca göz atalım;

Farmasi Men Göz Çevresi Kremi

Farmasi Man Tıraş Jeli

Farmasi Men Tıraş Köpüğü

Farmasi Men Şampuan, Duş Jeli, Yüz Yıkama Jeli

Farmasi Men Sakal Serumu

Farmasi Men Nemlendirici Yatıştırıcı Losyon

Gördüğünüz gibi setin içinde yok yok 🙂

Bir erkeğin ihtiyacı olan tüm bakım ürünleri bulunan harika bir seri.

Bu arada miss gibi erkeksi bir kokusu var, hafif mentollü, tam erkek bakım kokusu işte bilirsiniz 🙂

Yakında tüm ürünleri tek tek incelediğim yazılarım da gelecek, o yüzden ara sıra blogumu kontrol etmeyi unutmayın!

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂

İçerisinde paraben bulunmayan bu bakım ürünlerini hem babanız abiniz için hem de eşiniz veya erkek arkadaşınız için tercih edebilirsiniz. Harika bir hediye seçeneği olacaktır.

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.