Farmasi Men Göz Çevresi Kremi İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bugün erkeklere özel bir yazı geliyoor! Erkeklerin en büyük sorunlarından biri kozmetik marketlerine girdiklerinde neredeyse tüm rafların biz kadınlara ayrılmış ve biz kadınara özel bakım ürünleri ile donatılmış olması sanırım.. Onca ürün arasından kendilerine bakım ürünü seçmek bir hayli zor oluyordur.. Bugün temel bakım rutinlerinden biri olan göz çevresi bakımı için harika bir krem önereceğim! Farmasi men göz çevresi bakım kremi mercek altında, keyifli okumalar;

Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

Erkeklere özel olarak üretilmiş göz çevresi bakım kremi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, allantonin ekstresi ile zenginleştirilmiş, içinde paraben, SLS, alkol türevleri bulunmayan temiz içerikli bir ürün. Erkeklere özel olarak üretilmesinin ilk sebebi yapısının incecik olması, sürülür sürülmez emilmesi ve kullanımının pratik olması. Bildiğiniz gibi erkekler bu tarz cilt bakım rutinlerine biz kadınlar kadar fazla zaman ayırmıyor. Hal böyle oluncada pratik, hemen uygulamaya müsait ürünler erkekler için daha uygun oluyor.

Farmasi Men Göz Çevresi Kremi içerdiği deniz kökenli bitkisel aktifler sayesinde yorgunluk belirtileriyle savaşarak göz çevresinin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Göz çevresini rahatlatır. PARFÜM İÇERMEZ.

Şu kadarcık bir miktar 2 göz içinde fazlasıyla yeterli oluyor. Büyük bir alanan yayılarak sanki su gibi eriyor ve elin ısısı ile hemen cilt tarafından emilerek uygulanan bölgeyi anında nemlendirip rahatlatıyor. Bu kremi elbette size aktarmak için ben denedim ilk olarak, denemez olaydım! 😀 Çünkü vazgeçemiyorum! Bu kadar çabuk emilen, göz çevresini sanki ‘su içmiş’ gibi rahatlatan bir krem, tutkunu oldum!

Bir kere dokununca böyle su gibi eriyor, kayboluyor. Çok hafif bir krem. Bu yüzden erkekler başta olmak üzere bence kadınların da severek kullanacağı bir krem. Uygulama sırasında yüzük parmağınızı kullanırsanız ve mümkünse 1 dakikacık pıt pıt masaj yaparak yedirirseniz muhteşem olur. Çünkü bu tarz kremler masaj ile daha fazla işe yarıyor ve yaşlılık belirtileri ile savaraşarak ince kırışıklıkların oluşmasını engelliyor. Düzenli kullanımda daha nemli, aydınlık, dinlenmiş bir göz çevresine sahip oluyorsunuz.

20 ml olması sizi yanıltmasın, düzenli kullansanız bile uzun bir süre sizi idare edecektir, ufacık bir miktarı bile büyük bir alana yayılıyor çünkü.

Umarım erkek takipçilerim için faydalı bir yazı olmuştur. Keza abisine, babasına, eşine bu tarz bakım kremi arayanlar için de yönlendirici olduğunu düşünüyorum 🙂

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.