Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı İncelemesi

Merhaba güzel ailem, bugün erkek takipçilerime oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bir inceleme yazısı ile geldim. Elbette kadın takipçilerimde erkek arkadaşlarına, abilerine, babalarına bu ürünü önerebilir, satın alabilirler. Farmasi Men sakal ve bıyık yağı erkeklerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş, temiz içerikli bir bakım ürünü. Bakımlı erkeklerin saçlarına, sakallarına ve bıyıklarına çok özen gösterdiklerini hepimiz biliyoruz. Şimdi bu özeni harika bir bakım ürünü ile taçlandırabilirler.

Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı

Farmasi Men serisinin içerisinde erkek bakımına dair tüm ürünleri bulabilirsiniz. ŞU yazımda hepsinden kısa kısa bahsetmiştim. Duş jelinden tıraş köpüğüne, tıraş jelinden losyona, göz çevresi bakım kremine kadar erkek bakımı için gerekli tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Farmasi Men sakal bıyık yağı erkeklerin ekstra özen gösterdiği saç, bıyık bakımında aktif olarak kullanabilecekleri bir ürün. Yağ deyince aklınıza vıcık vıcık, emilmeyen, yağlı his bırakan bir ürün gelmesin. Kuru yağ gibi, serum gibi, çabucak emilen, sakal ve bıyıkları besleyip daha bakımlı, daha yumuşak gösteren bir ürün.

Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki adem Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olurken Ginseng ile sakal ve cilt için mükemmel bir enerji kaynağı görevi görür.

Kullanım Önerisi

Avcunuza birkaç damla Farmasi Men Sakal ve Bıyık yağı damlatın. Sakalınıza, cildinize de temas edecek şekilde masaj yaparak uygulayın. Son olarak sakalınızı parmaklarınızla veya bir fırça yardımıyla her zamanki gibi şekillendirin.

Pompalı bir ambalaja sahip olan ürünün pratik bir kullanımı var. Kapağı kitlenebiliyor, böylece seyehatlerde veya çantada taşıdığınızda dökülme, akma yapmıyor. 1 pompası ideal oluyor, eşimin sakalı ve bıyığı gürdür, 1 pompa alarak avcuna sakallarına masaj yaparak kullanıyor. Eşimin sakalları artık daha muntazam görünüyor ve en önemlisi eski sertliği, asiliği olmuyor sakalların. En ama en memnun kaldığı konu ise sakal içlerinde bulunan kabuklanmalar, kuruluklar artık olmuyor, cilde nem de veriyor.

Normalde eşim yağlı histen, yağlardan serumlardan hiç hoşlanmaz. Ama bu yağ bildiğiniz yağlar gibi değil, o yapışkan his hiç olmadan hemen emiliyor ve yağlı his asla oluşmuyor.

30 ml ambalajı uzun süre gider, dediğim gibi 1 pompa orta boy gür sakala fazlasıyla yetiyor. Bereketli bir ürün. Serin bir yerde, dolap içinde saklamanız ideal olacaktır. Kullanmadan evvel sakallarınızın temiz olması daha rahat emilmesini sağlar aklınızda olsun.

Eşimin severek kullandığı bu yağı bende gönül rahatlığı ile sizlere öneririm, içinde paraben, parfüm SLS, silikon türevleri bulunmayan temiz içerikli bir ürün.

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. Bu yag cıkmayan yerlerde de kulandıkca cıkartır mı seyrek sakalları gürleştirir mi

    • Hayır çıkmayan sakalı çıkartmaz, mevcut sakalı bakımlı ve gür gösterir

  2. günde kaç defa kullanılıyor ya da hafta da kaç defa

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.