Farmasi Men Yatıştırıcı Tıraş Jeli İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bugün yine erkek bakım ürünlerinden harika bir tıraş jeli önerisi ile geldim! Eşimin severek kullandığı, hassas cildini asla tahriş etmeyen bu jeli erkek takipçilerim için detaylı bir şekilde incelemek istedim. Umarım hassas ciltli ve temiz içerikli tıraş jeli arayanlar için faydalı olur yazım. Farmasi Men Yatıştırıcı tıraş jelini mercek altına alalım hadi;

Farmasi Men Shooting Shaving Gel

İçerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, fitalat, triklosan bulunmayan temiz içerikli bir cilt ürünü. Zararlı bileşenler içermemesinin yanı sıra içerisinde ginseng, allantoin ve mentol bulunuyor. Özellikle mentol cildi rahatlatan, ferahlatan, yatıştıran bir içeriktir. Ginseng ise cildi besleyen bir içerik olduğundan hassas ciltleri bile irite etmeyen özel bir formül sizi bekliyor.

Jel yapısı ve özel formülü ile mükemmel tıraş performansı için özel olarak geliştirilmiştir. Şeffaf, az köpüren ve kaygan jel yapısı sayesinde tıraş edilen bölgenin görülmesini ve istenen şeklin verilmesini sağlar. İçeriğindeki Allantoin ile cildi yatıştırır ve tıraş boyunca oluşabilecek tahrişi önlemeye yardımcı olur. Ginseng ve Mentol ile cilde ferahlık ve canlılık verir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Önerisi: Tıraş edilecek bölgeye bir miktar jeli uygulayın. Tıraş bıçağı kullanarak tıraşınızı tamamlayın. Ilık su ile durulayın. Tıraş sonrası cildi nemlendirip yatıştırmaya ve tahrişe karşı korumaya yardımcı olmak için Farmasi Men 2’si 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici’yi kullanın.

Yapısı oldukça yumuşak, kolay yayılıyor ve mis gibi mentol kokuyor. Tam bir erkek bakım ürünü kokusu. Hani bilirsiniz klasik temizlik kokan erkek kokular vardır, hıh tam öyle işte. Eşim genelde sıfır tıraş olmuyor, onun yerine sakallarının etrafını temizlemeyi tercih ediyor. Bu jeli tıraş öncesi sakallarına uygulayıp hafif masaj ile yedirip ardından düzeltmeler yapıyor. Hem cildi tahriş olmuyor hem de kıllar tam kökünden tertemiz bir şekilde alınıyor. Bu jeli boyun bölgesindeki kılları alırken de kullanabilirsiniz.

Eğer uzun süre gidecek, temiz içerikli bir tıraş jeli arayışındaysanız önerebileceğim bir jel, eşim çok memnun ve kokusu da harika. Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

( Bu arada belirtmedim ama yine de yazayım, bu jeli genital bölge gibi özel yerleri tıraş yaparken kullanmayın, çünkü içerisinde mentol var, yakıcı olabilir)

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.