Farmasi Men Yatıştırıcı Tıraş Köpüğü İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Blogumda çoğunlukla makyaj, moda, kişisel bakım ürünleri ve kadınlara yönelik yazılar paylaşsam da çoğu zaman erkek takipçilerimden de ürün önerisi isteyenler oluyor! Hal böyle olunca bende eşimin favorisi olan, severek kullandığı ürünleri bloguma eklemek istedim! Bugün Farmasi Men Yatıştırıcı Tıraş Köpüğü mercek altında olacak! Erkeklerin bakım rutinlerinde olmazsa olmazlardan biri olan tıraş köpükleri genelde cildi ekstra kurutur. Fakat bugün inceleyeceğimiz Farmasi Men serisindeki ‘Shooting Sahaving Foam’ ürünü hem temiz içerikli hem de cildi kurutmayacak, ekstra nem verecek içeriklere sahip! Hadi başlayalım;

Farmasi Men Tıraş Köpüğü

İçerisinde paraben, parfüm, sls, alkol gibi zararlı bileşenler bulunmayan, aynı zamanda mentol etkisi ile serinletici bir his bırakan bu tıraş köpüğü ginseg özleri ile zenginleştirilmiş. Bildiğiniz gibi ginseng özleri hem saç sakal sağlığında kullanılan hem de cilde nem veren özel bir içeriktir. Mentol içeriği ise ürüne hem erkeksi bir koku katmış hem de daha ferah bir tıraş deneyimi sunmak için eklenmiş.

Farmasi Tıraş Köpüğü

Ekstra köpüren formülüyle etkili bir tıraş performansı sağlar. İçeriğindeki Allantoin ile cildi yatıştırır ve tahrişi önlemeye yardımcı olur. Ginseng içeriği ile cildinize canlılık verir. Tüm cilt tipleri için uygundur.Kullanım Önerisi: Tıraş edilecek bölgeye bir miktar uygulayın. Tıraş bıçağı kullanarak tıraşınızı tamamlayın. Ilık su ile durulayın. Tıraş sonrası cildi nemlendirip yatıştırmaya ve tahrişe karşı korumaya yardımcı olmak için Farmasi Men 2’si 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici’yi kullanın.

Yumuşacık, kocaman köpüğü tüm yüzünüze, boynunuza yetecektir. Eşim tek bir pompa ile fazla fazla ürünü yetiriyor tüm yüzüne. Özellikle her gün tıraş olmak durumundaysanız cildinizi besleyecek, kurutmayacak, kızartmayacak ürünler kullanmanız ekstra önemlidir. Çünkü zamanla cilt bariyeriniz incelebilir ve hatta egzama gibi sorunlara yol açabilir..

Dilerseniz vücudunuzun diğer bölgelerinde de kullanabilirsiniz. Bacak, sırt vs için uygun ama içinde mentol olduğu için özel bölgelerde kullanımı uygun değil. Siz de her gün pratik bir şekilde tıraş olabileceğiniz, cildinizi kurutmayan, sıfıra yakın tıraş sağlayan, kaygan ve cildinize bakım yapacak bir tıraş köpüğü arıyorsanız Farmasi Yatıştırıcı Tıraş Köpüğüne mutlaka bakın derim, eşim çok memnun.

Blogumda incelediğim diğer tüm Farmasi ürünlerinin detaylı incelemeleri için TIK

Farmasi ürünlerini instagram @Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.