Farmasi Motto Kadın Parfümü

Merhaba güzel ailem!! Yine bir parfüm incelemesi ile sizlerleyim! Bu defa çok daha heyecanlıyım çünkü hem uygun fiyatlı hem çoook kalıcı hem de enfes bir parfüm önerisi ile geldim! Farmasi parfümlerini ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuzdur artık, çünkü alkol alkol kokmayan, hemen uçup gitmeyen, en önemlisi kalıcı ve dünyaca ünlü birçok parfüme muadil oluşları ile beğenimi kazanan parfümler. Bugün parfüm konuğum çok özel 😀 Kendisi aileye yeni katılan Farmasi Motto kadın parfümü;

”Kendi Mottosunu Yazan Kadınlara Özel”

Bu slogan ile aileye katılan Motto kadın parfümü ilk olarak elbette şişesinin zarifliği ile etkiledi beni. Pudra rengi, yumuşacık görünen bu romantik parfümün içeriği de beni hiç yanıltmadı, çok sevdiğim notalar var içinde;

Üst Nota: Kan portakalı, mandalina

Kalp Nota: Şeftali, portakal çiçeği, yasemin, gardenya, bal

Dip Nota: Paçuli, karamel, sedir ağacı, meyan balı

Farmasi Motto Kadın Parfümü

Üst notalarda bulunan mandalina beni benden aldı!! Ahh o ne güzel bir kokudur öyle! Yazlık parfümlerde turunçgil notalarının aşığıyım! Kan portakalı ve mandalina bu parfüme aşık olmamın en büyük sebebi oldu. Ama daha bitmediii..

Şeftali notasına sahip bir parfümü ilk kez kullanıyorum. Bu nota parfüme çoook azıcık tatlılık katmış. Ama öyle şekerleme gibi kokan bir parfüm gelmesin aklınıza, ben tahammül edemem aşırı tatlı kokulara. Bu çok ayarında..

İlginç şekilde alttan alttan hafif çiçeksi kokularda geliyor burnuma, sanırım gardenyadan olsa gerek..

3-4 saat sonra parfüm alt notalarını sergilemeye başlayınca bambaşka bir koku çıkıyor ortaya.. Meyan balı, karamel ve sedir ağacı.. Böyle muhteşem bir üçlü görmedim ben!

Özetle Motto parfüm tam yazlık, farklı ve temiz bir koku. Kalıcılığı gayet iyi, ama belirtmem gerekir ki bende tüm parfümler çok kalıcıdır. Eğer sizde imza kokunuz olacak bir parfüm arayışındaysanız bu parfüme bakabilirsiniz.

Parfüm kategorimi mutlaka ziyaret edin, hem birbirinden farklı parfüm incelemelerini bulabilirsiniz hem de parfümler, notaları, kalıcılıklarını arttırma ile ilgili birçok yazıma ulaşabilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 5 yorum yapılmış.

  1. Merhaba motto passion hakkımda yorumunuz nedir birde bu parfüm kışın kullanılır mı sizce =)

    • Merhaba Motto Passion çeşidini henüz deneyemedim ama klasik Motto parfüm çok güzel, kışın da kullanılır kesinlikle 🙂

  2. Cok kötü bir parfüm aldığıma pişman oldum

  3. … üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.Ayrıca blog güzel olmuş elinize sağlık.

    • Teşekkürler fakat reklam link yayınlamıyorum

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.