Farmasi Nar Erkek Parfümü İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Blogumun PARFÜM kategorisine hem kadın, hem erkek parfümlerini yazıyorum! Hatta sanırım blogumun en sık yazı girdiğim, ürün incelemesi yaptığım kategorilerinden biri oldu 🙂 Eşimin severek kullandığı parfümleri de yazıyorum ki hem eşine, sevgilisine, abisine, babasına hediye alacak kızlara fikir olsun. Ayrıca bir sürü erkek takipçim de var, onlar için de faydalı olacağını düşünüyorum. Bugün konuğumuz Farmasi Nar erkek parfümü olacak. Farmasi’nin parfümlerinden çok ama çok memnun kalıyorum. Kalıcılıkları, alkol kokmamaları, hatta dünyaca ünlü parfümlere muadil oluşları ile çok başarılı kokuları var. Nar parfüm erkek parfümleri içinde en çok satılanıymış. Buğra da hemen denemek istedi o yüzden, ben bir kadın gözü ile anlatacağım elbette parfümü 🙂

Farmasi Nar Erkek Parfümü

Hemen sitesinde yazanları paylaşayım, ardından bende uyandırdığı duygulara geçelim;

Odunsu & Oryantal

Limon, Nektarin, Ananasın lezzetli ve taze açılışı, kalp notasında Yasemin, Çay Ağacı ve Pamuk Şekerin hiç kaybolmayan çocuksu enerjisi. Dip notalarında ise Misk, Paçuli ve Sedir Ağacı… Nar, yaratıcı ve enerji dolu erkeğin vazgeçilmezi olacak.

Farmasi Nar erkek parfümü tıraş losyonu gibi kokan, klasik erkek parfümleri gibi değil. Hatta bence unisex bir koku. Oldukça yumuşak ve ferah bir koku. Unisex olması iyi anlamda, yani aşırı sert, keskin, baş ağrıtıcı, çok erkeksi bir koku değil, kadınlar kullansa da abes kaçmayacak düzeyde bir yumuşaklığı var.. Beni bu kokuya dair en sevdiğim şey saatler geçtikçe tene oturması, ısındıkça öyle tatlı, öyle çekici kokuyor ki.. Bence seksi bir koku. Erkekler için çekici koku bulmak kolay değildir, ama bu koku sanki kendi ten kokunuz gibi doğallaşacak çekicilikte, umarım ifade edebilmişimdir.

Farmasi Nar Erkek Parfümü Kalıcı mı?

Kalıcılıktan kastınız ilk anda sıktığınız kokuyu gün boyu duyumsamaksa bu parfüm saatler geçtikçe kokusu değişiyor, onu belirtmeliyim. Yani akşama doğru daha tatlı, daha ferah kokarken sabah daha yoğun kokabiliyor. Ama kesinlikle teninizde kendini hissettiriyor.

Bu parfüm bence biraz daha genç ve hafif bir koku. Özellikle günlük kullanıma çok uygun. Gece dışarı çıkarken keskin, net, ağır bir koku arayışındaysanuz, veya tam bir takım elbise kokusu istiyorsanız size hitap etmeyebilir.. Gündüz başınızı ağrıtmayacak, sizi boğmayacak, teniniz ile bütünleşen bir koku arıyorsanız işte o zaman tam sizlik!

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.