Farmasi Nutriplus Multivitamin Likit Kapsül

Merhaba güzel ailem! Mevsim geçişlerinde İmmun yani bağışıklık sistemimizin zayıflamasıyla birlikte çok daha sık hasta olmaya başlarız.. Bunun en önemli nedeni mevsim geçişine, havaların değişimine uyum sağlamaya çalışan vücudumuzun güçsüz düşmesidir.. Yetersiz beslenmemiz veya stres, uykusuzluk, yorgunluk gibi faktörler de hastalıklara karşı direncimizi düşürebilir.. Bende böyle bir durumdayken, çok yoğun çalışıyorken hem enerjimin düşmesi hem de daha sık hastalanmamla alakalı doktorun yolunu tuttum. Bana multivitamin önerdi, bende tercihimi uzun zamandır çalıştığım Farmasi markasının Nutriplus Multivitamin takviyesinden yana kullandım. Yazımda etkilerinden size de bahsetmek istedim, çünkü ilaç değil takviye edici gıda, tamamen kişisel deneyimlerimi aktaracağım, siz mutlaka doktorunuza sorarak kullanın, umarım faydalı olur keyifli okumalar..

Farmasi Nutriplus Multivitamin Takviye Edici Gıda

Farmasi Nutriplus serisinde takviye edici gıdalar bulunuyor. Seride balık yağından omega 3 vitaminine kadar birçok vitamin takviyesi bulunuyor.

İçerisinde kalsiyum, magnezyum, c vitamini, demir A vitamini ve birçok B vitamini gibi önemli vitaminlerin yanı sıra mineraller de bulunuyor. Bildiğiniz gibi kemik,diş sağlığı başta olmak üzere tüm bağışıklık sistemimiz için kalsiyum ve magnezyum çok önemli. C vitamini ile tüm vitaminlerin emilimi ise çok daha kolay oluyor. Kısacası tam bir enerji bombası oldu bu multivitamin benim için, meğer çok halsiz ve güçsüzmüşüm. Artık vitamin oranlarım dengelendikçe daha enerjiğim ve işlerimi daha verimli yapabiliyorum. Tabii tekrar doktora gitmeli ve vitamin takviyesi yeterli mi öğrenmeliyim, ama şimdilik harika hissediyorum!

Farmasi Multivitamin

Bu şekilde kapsül formda, ben günde 1 tane alıyorum, doktorunuz nasıl tavsiye ediyorsa siz kan değerlerinize göre almalısınız. Doktorunuza danışmalısınız.

Multivitamin takviyesi ile hayatımda neler değişti?

  • Daha iyi uyuyup daha rahat uyanmaya başladım,
  • Demir eksikliğim fazla olduğundan dolayı uyku sorunum başlamıştı,
  • B12 vitaminim neredeyse iğne olma seviyesine gelmişti, aşırı düşüktü,
  • B12 eksikliği çok fazla halsizlik, uyku, bitkinlik yapıyordu, gün içinde uyuyordum,
  • Şimdi erken kalkmama rağmen asla halsizliğim olmuyor,
  • Hatta gün boyu çalıştıktan sonra spora bile gidiyorum,
  • Bir de diğer mineraller de eklenince kendimi bayağı enerjik hissetmeye başladım,
  • İştahım yerine geldi ve en önemlisi gün içinde işlerime gereken enerjiyi buluyorum artık.

Ürünün üzerinde ilaç olmadığı zaten belirtilmiş ama ben yine de kafanıza göre alıp kullanmanızı önermem, mutlaka kan testi yaptırın, ihtiyaç dahilinde kullanın canlar.

Umarım yazım faydalı olmuştur 🙂

Daha fazla Sağlık, Beslenme, Ürün Önerileri konularına blogumun SAĞLIK kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yazı tamamen kişisel deneyimlerimi içerip ilaç önerisi içermemektedir, kullanmadan evvel mutlaka doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.

Farmasi ürünlerini www.farmasikalatlogu.com sayfasından satın alabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. multivitamin kapsüllerin cinsellik sorunlarına karşı herhangi bir faydası var mı

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.