Farmasi Pure Rose Gül Suyu Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Gül kokusunu, gül suyunu çok seven biriyim. Hal böyle olunca bızdolabımdan, bakım çekmecemden gül suyu eksik olmaz. Fakat marketlerde satılan, ucuz gül sularının maalesef sadece gül esanslı normal su olduğunu farkettiğimden beri keyfim kaçmış durumda.. Meğer gerçek gül suyuna ulaşmak o kadar da kolay değilmiş.. Gül parfümlü su düşünün, işte buymuş birçok gül suyunun içindeki içerik..

gül suyu kullananlar

%100 doğal gül suyu Farmasi Pure Rose Water alkol içermiyor. Gül suyunu çok farklı amaçlarla kullanabilirsiniz;

  • Cilt bakımından sonra cildi temizlemek, tüm kiri, yağı iyice arındırmak için silebilirsiniz,
  • Gözenekleri daha temiz tutmak için tonik olarak kullanabilirsiniz,Makyajdan önce cilde sıkarak skılaşmasını, tazelenmesini sağlayabilirsiniz,
  • Makyajdan sonra fıs fıs ile cilde sıkarak pudralı görünümü alabilirsiniz,
  • Aydınlatıcınızı daha parlak hale getirmek için fırçanızı ıslatabilirsiniz..

farmasi gül suyu

Gül suyu ve diğer yağlar bu tarz koyu renkli cam şişelerde olmalı. Güneş ışını almamalı. Serin ve kuru yerde saklanmalı. Ben yazın gül suyunu buzdolabına atmayı çok seviyorum! Buz gibi cildimi silmek en sevdiğim şey, öyle iyi geliyor ki.. Gözeneklere etkisi de daha iyi oluyor. Çünkü soğuk cildi sıkılaştırır.

Göz çevresine çok getirmeden tüm yüzümü pamuk ile siliyorum. Düzenli kullanımda cildi beyazlatıp aydınlattığını gözlemledim. Lekelere de iyi geliyor bence. Kuru-karma-yağlı her cilt tipine uygun, herhangi bir yağlanma, kurutma, sivilcelenme yapacağını sanmıyorum. Ama alerjiniz varsa mutlaka dikkat edin.

Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfasından alabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.