Farmasi Pure Rose Serisi İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Farmasi ailesine yepyeni bir seri eklendi: ‘Pure Rose’ serisi.. Gül severler için hem temiz içerikli, hem mis kokulu bir seri! Farmasi Pure Rose serisi tüm cilt tiplerine hitap eden, aynı zamanda da içinde tüm cilt bakımınızı yapabileceğiniz tamamlayıcı ürünler bulunan bir seri. Farmasi beni de düşünerek bu güzel seti denemem için göndermiş, isterseniz hemen birlikte göz atalım, serinin içinde hangi ürünler var bakalım, ürünleri tanıyalım. Ama daha detaylı, ürünleri tek tek değerlendirdiğim yazılarım da gelecek, beklemede kalın!

Farmasi Pure Rose Serisi

Serinin içerisinde;

  • Yüzünüzü kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırabileceğiniz yüz temizleme jeli,
  • Tonik ve cildin PH dengesi için kullanabileceğiniz gül suyu
  • Cildi nemlendiriciye hazırlayabileceğiniz gül yağı
  • Cildinizi makyajdan evvel veya gece gündüz nemlendirebileceğiniz gül kremi yer alıyor.

Farmasi’ de özellikle bu tarz bitki içeriklerini çok seviyorum. Mesela Aynısefa serisi, çay ağacı serisi gibi.. Gerçekten işlevsel ve her cilde ayrı ayrı hitap eden seriler.

Farmasi Pure Rose Jel Temizleyici

Jel formda bir temizleyici. Sabah akşam cildinizi temizlemeniz, iyice durulamanız öneriliyor. Daha etkili sonuç için derideki diğer ürünlerle kullanılması tavsiye ediliyor. Rahatlatıcı bir etkiye sahipmiş ve tüm cilt tiplerine uygun diyor. Bakalım, bende etkisi nasıl olacak. Dediğim gibi hepsinin kullandıkça detaylı incelemesi gelecek. Ben seriyi tanıtmak istedim size bugün.

Farmasi Pure Rose Gül Suyu

Cildi temizledikten sonra toniklemek için, gözenekleri daha temiz hale getirmek için ve cildin PH dengesini düzenlemek için kullanılabilir.

Farmasi Pure Rose Gül Yağı

Cildi sakinleştirmek, nemlendirmek ve nemlendiriciye hazırlamak için gül yağı.

Farmasi Pure Rose Gül Kremi

Hafif formüllü, hızlı emilen, düzenli kullanımda cildin nem oranını dengeleyen bir krem. Tüm cilt tiplerine uygunmuş. Dediğim gibi hepsini tek tek deneyip yorumlayacağım.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur, ürünlerin incelemeleri için beklemede kalın 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.